Jasnowidz Jackowski o Wszystkich Świętych

Polscy seniorzy mają spore powody do obaw. Krzysztof Jackowski pozbawił ich złudzeń. Jeśli spełnią się najnowsze przepowiednie, tego bodajże najpopularniejszego jasnowidza w naszym kraju, to niebawem będziemy świadkami licznych zgonów ludzi w podeszłym wieku. Co szokuje, ich powodem nie będzie COVID-19.

Krzysztof Jackowski snuje kolejną pesymistyczną wizję

Prawdopodobnie popularny jasnowidz ma tylu zwolenników, ilu przeciwników. Jedni niemalże ślepo wierzą w każde słowo 57-latka, inni śmieją się z jego kolejnych, pesymistycznych wizji przyszłości. Z pewnością to, co właśnie powiedział Krzysztof Jackowski także będzie przedmiotem licznych komentarzy.

Ostatnio jasnowidz z Człuchowa pojawił się na antenie programu „Wideoprezentacje”. Oczywiście Krzysztof Jackowski wypowiedział się na temat tego, co czeka Polaków w najbliższym czasie. Niestety, według mężczyzny w Polsce umrze wielu seniorów. Jednak tym co szokuje najbardziej jest fakt, iż to nie koronawirus przyczyni się do tych zgonów. „W jakimś szpitalu w Polsce, w dużym mieście będzie afera, bo w krótkim czasie umrze dużo starszych ludzi. Ale to chyba nie na zarazę. Będzie o tym głośno.” – wyjawił 57-latek.

Tradycyjnie Krzysztof Jackowski nawiązał w swojej wypowiedzi do tematów politycznych. Przypomnijmy, iż jakiś czas temu twierdził, iż w 2021 roku dojdzie do zmiany na stanowisku premiera.

Tym razem Krzysztof Jackowski przewiduje, iż niebawem nastąpi inna, poważna zmiana w składzie rządu. „Bardzo ważna osoba polityczna w Polsce nagle podaje się do dymisji. Przyczyn nie będzie. Ktoś z bardzo wysokiego świecznika. […] To będzie jego decyzja. Rząd zacznie kruszeć. To odejście tego polityka ze świecznika spowoduje, ze inne osoby z koalicji zaczną myśleć o sobie. […] PiS nie dotrwa do następnych wyborów. PiS się unicestwi – może nie jako partia, ale jako koalicja i będzie to manewr zamierzony. I tak to zostawiam.” – głosi jasnowidz z Człuchowa.

A Wy co sądzicie na temat najnowszych wizji Jackowskiego? Uważacie, że któreś z nich mogą się spełnić? Czy też uważacie, że 57-latek to celebryta, który kontrowersyjnymi wypowiedziami próbuje zyskać popularność?

Źródło: Pomponik

  1. Nie żyje uczestnik „Sanatorium Miłości”. Wzruszający wpis Marty Manowskiej
  2. Jego małżonka zginęła w Smoleńsku. „Przeszkód w wyjaśnieniu katastrofy jest więcej, niż mi się wydawało”
  3. Mocne słowa Tuska o Lechu Kaczyńskim. Prezydent wywierał presję na pilotów?

Zobacz również: