Robert Makłowicz próbuje czegoś nowego i zmienia profesję. Jak sprawdzi się w takiej roli? „Dobrą gadkę” już ma, czego więcej potrzeba?

Robert Makłowicz niezaprzeczalnie jest wzorem idealnego człowieka mediów. Praktycznie nigdy lub bardzo rzadko zdarzało się by podróżnik był przedstawiany w mediach w złym świetle. Oczywiście ma on swoich fanów, ale z pewnością istnieją osoby, które za nim nie przepadają. Mimo śmiało można powiedzieć, że jednak utrzymuje status jednego z najbardziej lubianych przez Polaków prowadzących, a to przede wszystkim dzięki programowi Telewizji Polskiej pt. „Makłowicz w Podróży”.

program ten pojawił się na antenie przeszło 20 lat temu. Jego fenomen polegał głównie na tym, że był on „autorskim, kulinarno-podróżniczy program Roberta Makłowicza, który jako pierwszy w dziejach telewizji polskiej dwadzieścia lat temu zaproponował widzom zwiedzanie świata poprzez pryzmat kulinariów”. I tak zostało do dziś. Chyba jedynym programem o podobnej tematyce, który zdobył tak ogromną sympatię widzów był tylko program „Boso przez świat” Wojciecha Cejrowskiego.

Robert Makłowicz dołącza do radiowców

Już sporo czasu minęło odkąd Robert Makłowicz stworzył swój autorki program. Od tego czasu podróżnik, a także dziennikarz i krytyk kulinarny stał się również pisarzem i publicystą. Jak się jednak okazuje na tym wciąż nie poprzestaje. Makowicz związał się właśnie ze stacją Newonce.radio, które ma już w swoim teamie kilka albo nawet kilkanaście mocnych charakterów, którzy wcielają się w role spikerów radiowych. Jest to też między innymi Kuba Wojewódzki.

Autorskie audycje Roberta Makłowicza mają ruszyć już od października i mają się odbywać regularnie co tydzień. Będziecie słuchać?

Zobacz również: