Czy z Pytanie na Śniadanie odchodzi Marcelina Zawadzka?

Fani zaczęli zastanawiać się, czy Marcelina Zawadzka odchodzi z porannego programu Telewizji Polskiej, „Pytanie na Śniadanie”. Taka informacja zaczęła dość szybko rozprzestrzeniać się po Internecie po tym, jak w ostatnich dniach Zawadzkiej nie mogliśmy podziwiać na antenie TVP. Do sprawy odniosła się sama zainteresowana.

Marcelina Zawadzka wyjaśnia zamieszanie

W Internecie zapanowało niemałe zamieszanie. Choć fani już kilkukrotnie próbowali dopytać Zawadzką o szczegóły, to gwiazda nie reagowała. Do teraz. Pod jej najnowszym zdjęciem, jeden z fanów zapytał wprost, czy Marcelina Zawadzka wróci do programu „Pytanie na Śniadanie”.

Marcelina Zawadzka wrzuciła na Instagram zdjęcia z wypoczynku nad jednym z polskich jezior. Możemy podziwiać ją roześmianą, z całkiem sporą opalenizną. Zawadzka ma na sobie gustowny kapelusz oraz żółtą górną część stroju kąpielowego. Niezwykłe ciało byłej Miss Polonia przyozdabia złota biżuteria. Jednak z pewnością nie to zwróciło największą uwagę fanów. Ta skoncentrowała się na komentarzu jednego z fanów. Dlatego, że zapytał on wprost, czy gwiazda wróci do „PnŚ”.

„Marcela, wrócisz do Pytania na śniadanie? Brakuje nam ciebie :(((” – czytamy w komentarzu, który zgromadził najwięcej polubień. Na odpowiedź Marceliny Zawadzkiej nie trzeba było czekać długo. Z pewnością wielu się ucieszy.

„Tak, dziękuje” – odparła krótko Marcelina Zawadzka, czym ucięła wszelkie plotki o tym, jakoby miała wkrótce rozstać się z programem „Pytanie na Śniadanie”. Dlatego też, po chwili urlopu, Zawadzka zapewne wróci na szklany ekran. Fani już nie mogą się doczekać. Nie ma co ukrywać, mimo ostatnich problemów wizerunkowych, Zawadzka to jedna z ulubionych postaci TVP. Sympatyzują z nią miliony telewidzów.

 

 

Zobacz również: