Dorota Kania o traumie Tuska

Redaktor Naczelna Telewizji Republika, Dorota Kania postanowiła odnieść się do najnowszych słów byłego Premiera Rzeczypospolitej Polskiej. Donald Tusk kolejny raz zakpił sobie z Andrzeja Dudy. Kania nie widzi w tym przypadku, lecz dostrzega powody takiego zachowania Tuska.

Dorota Kania o traumie Donalda Tuska

Komentarz dziennikarki Telewizji Republika odnosi się do słów, które Donald Tusk zamieścił na swoim Twitterze. Były Premier Rzeczypospolitej Polskiej kolejny raz, w niezbyt dyplomatycznych słowach, postanowił zakpić sobie z Andrzeja Dudy.

Donald Tusk napisał, że wszyscy, którzy będą uczestniczyć w zaprzysiężeniu Prezydenta powinni po jego słowach „Uroczyście przysięgam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji” powinni zachować powagę. W ten sposób były przewodniczący Platformy Obywatelskiej zasugerował, że Andrzej Duda łamie i będzie łamał zapisy Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

Szybko na ten wpis zareagowała Dorota Kania, która zasugerowała, że Donald Tusk przeżywa traumę. Miała ona się już rozpocząć od momentu, w którym przegrał wybory prezydenckie z prof. Lechem Kaczyńskim.

Zauważyliście państwo, że Donaldowi Tuskowi nigdy nie minęła trauma po przegranej z prof. Lechem Kaczyńskim? – zapytała Internautów Dorota Kania.

Co o tym wszystkim myślicie, czy rzeczywiście Donald Tusk wciąż nie może pogodzić się z wyborczą porażką i z tego też tytułu wbija kolejne szpilki w obóz Prawa i Sprawiedliwości?

Zobacz również: