Anna Lewandowska obiektem drwin

Co tu dużo ukrywać, Anna Lewandowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich celebrytek. Nie ma praktycznie dnia, czy wieczoru, aby plotkarskie portale nie rozpisywały się na jej temat. Lewandowska to dla wielu wzór do naśladowania – zarówno pod względem aktywności fizycznej, sposobu życia, jak i stylu ubierania się. Teraz okazuje się, że wizerunek Lewandowskiej mógł zostać delikatnie nadszarpnięty. Chodzi o jedno zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie. „Lewa” stała się obiektem drwin ze strony internautów. 

Anna Lewandowska krytykowana za… buty

O tym, jak bardzo aktywna w mediach społecznościowych jest Anna Lewandowska nie trzeba nikomu mówić. Dzieje się tak dlatego, że „Lewa” doskonale zdaje sobie sprawę ze stale rosnącej mocy Internetu. To tutaj właśnie rozkręciła i wciąż rozkręca większość swoich biznesów.

Oczywiście, nie ulega wątpliwości, że swoje zrobił też związek z Robertem Lewandowskim. Dlatego, że był to dla niej największy krok w drodze do kariery. Bizneswoman nie przewidziała tylko jednego. Tego, że jej ostatnia stylizacja zostanie tak negatywnie odebrana przez część fanów. Konkretnie chodzi o buty Lewandowskiej.

Co jest nie tak z ubiorem Lewandowskiej?

Z pewnością nie ma w tym zdjęciu nic nadzwyczajnego. Uśmiechnięta Anna Lewandowska, w idealnie ułożonej fryzurze i przepiękne, długie nogi, od których ciężko oderwać wzrok. Fani zauważyli jednak na fotce buty, które ich zdaniem nie pasują do całości.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

It is amazing how many changes we can see thanks to our challenge #FIGHTERCHALLENGE its amazing! This was the purpose of this challenge changing habits change of attitude better results body change Exactly in that order! There is something else that I have to mention and that is essential for me. After reading your messages I can see that what you are doing – you do it for yourself! Let’s not forget about your willingness to fight for yourself – it is absolutely impressive! ____________________ WEWNĘTRZNE ZMIANY Po wspólnym WYZWANIU niemal każda z Was pisze o tym, że kilogramy i centymetry tracą dla Was znaczenie (to efekt uboczny), że najważniejsze dla Was są Wasze przemiany wewnętrzne! To jest SUKCES moi Kochani! To był cel OSTATNIEGO WYZWANIA #FIGHTERCHALLENGE z @diet_training_by_ann ❤️ zmiana nawyków zmiana nastawienia lepsze wyniki (!) zmiana ciała Dokładnie w tej kolejności. Jest jeszcze coś, o czym muszę wspomnieć a co dla mnie ma zasadnicze znaczenie Po Waszych wiadomościach widać, że to, co robicie – robicie dla siebie! Nie zapominajmy o Waszej chęci zawalczenia o siebie jest ona absolutnie imponująca! I być może się powtórzę, ale to właśnie SPORT / AKTYWNOŚĆ krzepi, buduje, wzmacnia nie tylko mięśnie ale naszą psychikę! Tęsknie za naszymi LIVEami!!! Co powiecie na szybki wspólny trening ☺️? Tylko kiedy? Ps. Hehe spontaniczne zdjęcia by @lutak #annalewandowska #healthyteam #Munich #happy #women

Post udostępniony przez (@annalewandowskahpba)

Dlaczego Anna Lewandowska została skrytykowana?

Część osób twierdzi, że jej buty są wręcz… okropne. Z pewnością komentarze te mogły trafić do Lewandowskiej, która w przyszłości będzie starała się ostrożniej dobierać elementy swojego ubioru. Tak, aby trafić w gusta może nie wszystkich, ale większości swoich fanów.

„Okropne”, „Trupięce”, „Wszystko ładnie, ale te buty…” – to tylko część komentarzy, które możemy przeczytać pod zdjęciem Anny Lewandowskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

Zobacz również: