Jak twierdzą producenci The Voice of Poland tego w historii programu jeszcze nie było. Występ porwał wszystkich trenerów do tańca, ale to nie wszystko!

To już 11. edycja popularnego talent show TVP, a jak widać widzom Telewizji Polskiej wcale ta konwencja się nie nudzi. Więcej – po drodze na antenie pojawił się jeszcze The Voice Kids, którego największym odkrycie okazała się ViKi Gabor.

Każda edycja była jednak inna, trudno stwierdzić, która gorsza lub lepsza. Widzowie wciąż jednak utrzymują, że ta pierwsza była największym sukcesem stacji. Jednak w każdej serii trafiają się wyjątkowi uczestnicy, których widzowie pamiętają jeszcze długo po zakończeniu programu. Nawet jeśli nie robią wielkich karier. Takimi uczestnikami – można śmiało powiedzieć – są ci z obecnej edycji.

Łzy w oczach jurorów The Voice of Poland. Zobacz niesamowite wykonanie hitowego utworu

The Voice of Poland – ci uczestnicy przejdą do historii programu

Przejdą do historii programu? Z pewnością! Ten duet zapamiętają fani na długo nie tylko za ich ogromny talent, ale i ich oryginalność. Charakterystyczności bowiem nie można im odmówić. A mowa tu Maćku Wójcikowskim oraz Wojciechu Lochończaku. Uczestnicy są w drużynie wyraźnie dumnego Michała Szpaka, który często komentuje występy podopiecznych także poza anteną.

Jednak czym tak zasłynęli uczestnicy w programie tym razem. Otóż pierwszy raz w jego historii uczestnicy bisowali po występie, jeszcze na etapie bitw. Co więcej chłopaki porwali do tańca wszystkich trenerów, w tym Urszulę Dudziak, co również jest rzadkością. „Ale czad!” – wykrzykiwała Edyta Górniak. „Dokonaliście historycznego przełomu” – wtórował Michał.

Jak słusznie zauważyła jedna z fanek programu Szkoda ze nie było tego w TV (…)”. Etap bitew jak wiadomo nie jest nagrywany na żywo. Szkoda, że montażyści wycieli ten fragment, jednak od czego mamy Internet. Program ma tak bogate social media, że najwierniejszych fanów z pewnością nic nie ominie.

NIE PRZEGAP: Występ tego uczestnika The Voice of Poland bije rekordy popularności

Zobacz również: