The Voice of Poland Viola Dzigman

To, co wydarzyło się w ostatnim odcinku „The Voice of Poland” rzuciło na kolana wszystkich. Telewidzów licznie zgromadzonych przed odbiornikami, a także całe jury. W oczach wszystkich jurorów pojawiły się łzy. Wystarczyła chwila, by wszyscy odwrócili się w stronę Violi Dzigman. Czy właśnie poznaliśmy faworytkę programu? Oj, wiele na to wskazuje!

Viola Dzigman faworytką „The Voice of Poland”?

Co tu dużo mówić. Najpierw zobaczcie świetne wykonanie utworu „At Last”, którym Viola Dzigman rzuciła wszystkich jurorów „The Voice of Poland” na kolana. „To był najbardziej elegancji występ, jaki słyszałem tutaj, a jestem tu cztery edycje” – przyznał Michał Szpak. W dalszej części tekstu możecie przeczytać więcej o utalentowanej wokalistce, a jest o czym. Jej historia nadaje się na książkę!

Jedenasta edycja „The Voice of Poland” przyprawia jury, a także telewidzów o spory ból głowy. Co rusz, na telewizyjnej antenie ujawnia się jakiś talent. Jednak to, co zrobiła Viola Dzigman przeszło najśmielsze oczekiwania.

Powiedzieć, że to największe odkrycie jedenastego sezonu „The Voice of Poland”, to nie powiedzieć nic. Wokalistka wprawiła w zachwyt osobistą interpretacją hitu Etty James. Do tego stopnia, że bez chwili zawahania, wszyscy członkowie jury odwrócili się w stronę Violi Dzigman. Ostatecznie została postawione przed trudnym wyborem i wybrała Afromental, który będzie sprawował pieczę nad jej rozwojem w następnych odcinkach.

Niesamowita historia Violi Dzigman z Kielc

Co ciekawe, Viola Dzigman już raz próbowała zaistnieć na łamach „The Voice of Poland”. Podczas szóstej edycji muzycznego show pojawiła się na przesłuchaniach w ciemno, jednak wówczas nikt nie odwrócił się w jej stronę. Zasadne jest więc pytanie, czy przez ten czas Viola podszlifowała swój wokalny talent, czy wówczas nikt nie poznał się na niej? To pozostaje zagadką, ale zagadką nie jest to, że Viola Dzigman urosła do miana głównej faworytki jedenastej edycji „The Voice of Poland”.

Historia jej życia nadaje się zdecydowanie na napisanie książki. Viola zaczęła śpiewać w wieku 17 lat. Skoncentrowała się na ostrych rockowych utworach. To spowodowało zniszczenie u niej strun głosowych. W efekcie przeszła skomplikowaną operację, ale się nie poddała. Zaczęła na nowo uczyć się śpiewu i emisji głosu. Dokąd ją to zaprowadziło, sami widzicie. Sukces w „The Voice of Poland” stoi przed nią otworem.

Prywatnie Viola Dzigman pochodzi z Kielc. Studiowała i ukończyła Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na WSE w Kielcach. Na co dzień pracuje jako trenerka wokalna.

Jak myślicie, czy Viola Dzigman wygra jedenastą edycję muzycznego show Telewizji Polskiej? Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o jej wykonaniu!

  1. Królowa Elżbieta II jest załamana. Wszystko przez decyzję Meghan Markle i Księcia Harry’ego
  2. Zniknęła z trójką dzieci. Mąż dopiero po latach odkrył brutalną prawdę
  3. Jasnowidz Jackowski zaniepokojony. W Polsce dojdzie do strasznych scen
  4. Umówiła się na randkę przez Internet. Chwilę później przeżyła chwile grozy
  5. Ojciec Rydzyk żyje bardzo skromnie. Ziemkiewicz ujawnia całą prawdę

Zobacz również: