Królowa Elżbieta II jest załamana

Można powiedzieć, że dzień jak co dzień. Portale internetowe już nie tylko na Wyspach Brytyjskich, ale też na całym świecie coraz częściej rozpisują się o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Tym razem wszystkich rozgrzewa decyzja, którą podjął Książę Harry i Meghan Markle. Choć błyskawicznie po ukazaniu się tej informacji na parę spadła fala krytyki, to okazuje się jednak, że nie mieli innego wyjścia. Najbardziej jednak, wydaje się, że na wszystkim cierpi Królowa Elżbieta II.

Królowa Elżbieta II jest załamana?

Zdaniem brytyjskiej prasy, Królowa Elżbieta II jest załamana. Wszystko przez decyzję, którą podjął Książę Harry i jego ukochana, Meghan Markle. Choć ich decyzja przez wielu komentowana jest jako skandaliczna, niezrozumiała, a nawet jako kolejny cios w brytyjską rodzinę królewską i Królową Elżbietę II, to prawda wygląda zgoła inaczej.

Okazuje się bowiem, że Królowa Elżbieta II kolejny raz nie spędzi świąt z Harrym. Naturalnie, na uroczystej imprezie bożonarodzeniowej obecna nie będzie także Meghan Markle. Choć na parę wylano wiadro pomyj, to tak naprawdę mieli ograniczone pole działania.

Wszystko przez pandemię koronawirusa, która szaleje zarówno na Wyspach Brytyjskich (blisko 500 tysięcy przypadków), jak i w Stanach Zjednoczonych (ponad 7,6 mln zachorowań). Poniekąd decyzja Meghan Markle i Księcia Harry’ego wydaje się zrozumiała. Zważywszy na wiek Królowej Elżbiety II a także bezpieczeństwo całej brytyjskiej rodziny królewskiej.

Przypomnijmy, że jeśli te doniesienia prasy się potwierdzą, to będą to drugie Święta Bożonarodzeniowe, podczas który Królowa Elżbieta II nie zobaczy się z Harrym i Meghan.

Choć ostatnio plotkarskie portale rozpisywały się o spotkaniu Harry’ego i Williama, podczas którego miało dojść do ich pojednania. Ręce miały podać sobie także Meghan Markle oraz Księżna Kate. Wydaje się jednak, że drugi krok ku zbliżeniu się tej czwórki nie będzie możliwy. Idealną okazją byłaby impreza bożonarodzeniowa, ale koronawirus znacznie skomplikował te sprawy.

  1. Zniknęła z trójką dzieci. Mąż dopiero po latach odkrył brutalną prawdę
  2. Jasnowidz Jackowski zaniepokojony. W Polsce dojdzie do strasznych scen
  3. Jednorazowe maseczki nie takie bezpieczne jak zakładano? Przerażające wyniki badań
  4. Kobieta podróżowała z 9-miesięczna córeczką. O mały włos od tragedii
  5. NASA: ogromna 600 metrowa asteroida zbliży się do Ziemi. Czy mamy się czego obawiać?

Zobacz również: