Kobieta z 9 miesięczną córką wypadek

Cała historia mrozi krew w żyłach. Do zdarzenia drogowego z udziałem kobiety i jej 9-miesięcznej córeczki doszło na drodze wojewódzkiej numer 134. Aż strach pomyśleć, co by się stało, gdyby nie czujność policjantów.

Kobieta i jej 9-miesięczna córeczka przeżyły szok

Droga wojewódzka nr 134 położona jest w województwie lubuskim i przebiega między innymi przez Ośno Lubuskie. To właśnie w tych okolicach zdarzył się wypadek, który policja ostatecznie i na całe szczęście mogła zakwalifikować tylko jako kolizję drogową. Choć kobieta kierująca samochodem i jej 9-miesięczna córeczka przeżyły chwile grozy.

Aż strach sobie wyobrazić, co mogłoby się wydarzyć, gdyby nie błyskawiczna reakcja dzielnicowych z Ośna Lubuskiego, którzy byli w pobliżu miejsca zdarzenia.

Co takiego wydarzyło się na drodze wojewódzkiej nr 134? „Kobieta straciła panowanie nad pojazdem, wypadła z drogi i dachowała” – informuje lubuska policja. Wszystko wygląda teoretycznie, jak opis normalnego zdarzenia drogowego. Do takiego jednak w tym przypadku nie doszło. Wszystko mogło zakończyć się dużo poważniejszymi konsekwencjami.

„Mundurowi bez chwili zawahania wyłączyli zapłon pojazdu, ponieważ z wnętrza wydobywał się dym i zapach spalenizny” – przekazuje w swoim komunikacie lubuska policja. Wygląda więc na to, że czujność dzielnicowych zapobiegła prawdziwej tragedii, która mogła spotkać kobietę i jej 9-miesięczne dziecko. Aż ciarki przechodzą po plecach.

Ostatecznie jednak na olbrzymim strachu i szoku się zakończyło. Policja nie podała do wiadomości publicznej, co było przyczyną kolizji. Najważniejsze, że zarówno kierująca autem kobieta, jak i jej 9-miesięczna córka są całe i zdrowe. „Na szczęście 37-latce i jej malutkiej córeczce nic poważnego się nie stało. Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję drogową” – czytamy w komunikacie mundurowych.

źródło: policja.pl

  1. Przełom w walce z koronawirusem w Polsce. Ruszyła długo wyczekiwana produkcja
  2. Wirusolog wyśmiał Ministerstwo Zdrowia. Coraz głośniej zastanawia się po co to wszystko
  3. Edyta Górniak musiała powiedzieć to na antenie. Wszyscy zamarli
  4. Co dalej z 500 plus? Twarde dane nie pozostawiają najmniejszych wątpliwości
  5. Wygrałbyś w „Milionerach”? Z pozoru proste pytanie sprawiło uczestnikowi sporo kłopotów

Zobacz również: