Księżna Kate opuściła rezydencję

Tabloidy znów rozpisują się o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Tym razem na celownik wzięta została Księżna Kate i Książę William. To, co zrobiła para przeszło najśmielsze oczekiwania wszystkich na Wyspach Brytyjskich. Co za tym idzie, podzieliło też społeczeństwo. Jedni biją brawo, a inni mówią wprost, że para wystawiła na szwank honor brytyjskiej rodziny królewskiej. Co takiego wydarzyło się u państwa Cambridge?

Księżna Kate wzięła sprawy w swoje ręce 

Na Wyspach Brytyjskich, ale też co tu dużo ukrywać – na całym świecie nie mówi się aktualnie o niczym innym, niż o zachowaniu, którego dopuściła się Księżna Kate i Książę William. 

Wszystko przez publikację „Woman’s Day”, który dotarł do informatora mówiącego o tym, że Księżna Kate i jej mąż, Książę William opuścili swoją rezydencję i udali się do… Stanów Zjednoczonych. Celem ich podróży było spotkanie z Księciem Harrym i Meghan Markle. 

Prawdopodobnie para na taki krok zdecydowała się, aby ratować reputację brytyjskiej rodziny królewskiej. Problem jednak w tym, że ich ruch został odebrany różnorako. Z jednej strony brytyjskie społeczeństwo chwali Księżną Kate i Williama, że wyciągnęli rękę na zgodę do Harry’ego i Meghan Markle. Z drugiej jednak pojawiają się słowa krytyki. Mówią o tym, że to własnie Harry i Meghan powinni zabiegać o pojednanie, a nie w drugą stronę. W końcu to oni opuścili szeregi brytyjskiej rodziny królewskiej, zrzekając się pełnionych funkcji.

Jak donosi „Woman’s Day”, Księżna Kate i William nie mieli kontaktu z Harrym i Meghan Markle od momentu opuszczenia przez tych drugich Wielkiej Brytanii. Teraz po wielu miesiącach „rozłąki” doszło do spotkania twarzą w twarz. Można sądzić, że topór wojenny został zakopany. Choć oczywiście, brytyjska rodzina królewska niczemu nie zaprzecza, ani też nie potwierdza.

Jak myślicie, czy Księżna Kate, William oraz Meghan Markle i Książę Harry pogodzą się? Którą stronę konfliktu popieracie? Wydaje się właśnie, że najlepiej dla brytyjskiej rodziny królewskiej byłoby, aby panowała zgoda. O to też już od długiego czasu miała zabiegać Królowa Elżbieta II. A może to ona skłoniła Księżną Kate i Williama do wizyty w Stanach Zjednoczonych? Pytań na tę chwilę jest więcej, niż odpowiedzi.

źródło: Woman’s Day, mat. prasowe

  1. Ojciec Rydzyk żyje bardzo skromnie. Ziemkiewicz ujawnia całą prawdę
  2. Małgorzata Rozenek tym zdjęciem rozpętała prawdziwe piekło. Co tam się wydarzyło?
  3. Marcelina Zawadzka przeżywa dramat. Potwierdziło się najgorsze
  4. WAŻNE: Już od dziś nowe strefy żółte i czerwone. Sprawdź!
  5. Kobieta podróżowała z 9-miesięczna córeczką. O mały włos od tragedii

Zobacz również: