Małgorzata Rozenek

Na nagłówki portali internetowych trafiła Małgorzata Rozenek, która na Instagramie zamieściła zdjęcie z krwawiącym nosem. Fotka wywołała mnóstwo emocji wśród fanów, a w komentarzach rozpętało się prawdziwe piekło. Część fanów pyta, co się wydarzyło, a inna grupa odpowiada z kolei, aby osoby te nauczyły się czytać. Dzieje się.

Małgorzata Rozenek z zakrwawionym nosem

Od razu wyjaśnijmy. Małgorzata Rozenek nie została pobita ani też nie ma problemów ze zdrowiem. Fotka to po prostu charakteryzacja z planu zdjęciowego. Najprawdopodobniej chodzi o ekranizację książki „Wilczyca” Sylwii Koperskiej, w której Rozenek ma wystąpić.

Jednak nie wszyscy fani zrozumieli o co chodzi z fotką i zaczęli dopytywać, co się wydarzyło. Zaczęły pojawiać się też komentarze, sugerujące, że Małgorzata Rozenek została pobita. Na celebrytkę wylała się też niesłuszna fala hejtu.

„Pani Małgosiu z szacunkiem ale czy to nie przesada ? jak będzie będzie miała okres to zrobi pani zdjęcie zakrwawionej podpaski?!!!” – napisała jedna z internautek, nie wiedząc, że to charakteryzacja.

Małgorzata Rozenek nie wytrzymała i błyskawicznie odpowiedziała. Trzeba przyznać, że celebrytka dość ostro zareagowała na komentarz internautki. „W kategorii najgłupszy komentarz jesteś na podium” – odpowiedziała Rozenek.

„Jeżeli rola to najlepiej dodać opis do zdjęcia i po sprawie ! A tak to trzeba się liczyć z każdym komentarzem” – grzmi kolejna z internautek.

Jak widać, Małgorzata Rozenek rozpętała potężne piekło w komentarzach. Dwuznaczne zdjęcie zostało dokładnie tak odebrane przez fanów. Mało osób zauważyło hashtag #ontheset oraz ikonę kamery. Choć oczywiście hejt, który na nią spłynął jest niesłuszny, to na przyszłość warto się zastanowić, czy nie opisywać zdjęć bardziej dokładnie. Wszak, większość ludzi to wzrokowcy, którzy najpierw kierują swoje oczy na fotkę, a dopiero później albo też wcale na podpis.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

W życiu nie zawsze idzie tak jak trzeba 🤷‍♀️😉 #ontheset 🎥

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

  1. Marcelina Zawadzka przeżywa dramat. Potwierdziło się najgorsze
  2. Katarzyna Bujakiewicz pokazała jak mieszka. Luksus to mało powiedziane
  3. Epidemiolog nie ma wątpliwości. Wskazał jedyny sposób, aby zatrzymać całe to szaleństwo
  4. Wizja Jackowskiego spełnia się na naszych oczach? Napływają niepokojące wieści
  5. Anna Dereszowska rozebrana do rosołu. Nagie zdjęcie zaskoczyło wszystkich

Zobacz również: