Anna Dereszowska nago

O talencie, jakim dysponuje Anna Dereszowska nie trzeba nikomu przypominać. Sprawdza się zarówno w rolach filmowych, na deskach teatru, a mało tego, dysponuje także świetnym talentem wokalnym. Do tej pory wydawało się jednak, że piękna Ania, jak mało kto, dba o swoją prywatność. Nowy cień na całą sprawę rzuciło zdjęcie, które pojawiło się na jej Instagramie. Rozebrana do rosołu Dereszowska rozpali niejednego fana!

Anna Dereszowska bez ubrań na Instagramie

Profil Anny Dereszowskiej na Instagramie jest tak popularny, że jej wyzywające zdjęcie błyskawicznie obiegło Internet. Czy mogło być inaczej, kiedy jej social media śledzi około ćwierć miliona ludzi? No właśnie.

Anna Dereszowska znana jest między innymi z głośnej roli w filmie Lejdis, ale to nie jedyna jej rola, którą na stałe zapisała się na kartach polskiej kinematografii. Występowała też w wielu serialach, z M jak miłość i Barwami Szczęścia na czele. Jest lektorką i udzieliła głosu do takich produkcji, jak chociażby Księga Dżungli, czy Avengers. Anna Dereszowska to naprawdę postać wielu talentów. Wymieniać można by bez końca. Włącznie ze sztukami na deskach teatru, czy albumami i singlami muzycznymi.

Dziś jednak Anna Dereszowska rozgrzewa czymś innym. Konkretnie chodzi o zdjęcie, które pojawiło się na jej social mediach. Trzeba przyznać, że choć piękna Ania zgubiła ubrania, to fotka nie jest wulgarna, a bardzo zmysłowa. Oczywiście nie zobaczymy na zdjęciu intymnych fragmentów ciała Dereszowskiej, a jedynie, delikatną nutkę nagości. Zrobione z oddali zdjęcie prezentuje siedzącą na fotelu Dereszowską, która wypatruje widoku za oknem. Oj, nawet taka nutka pikanterii wystarczyła, aby na Instagramie zrobiło się naprawdę gorąco, co widać chociażby po komentarzach.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Chciałabym, żeby ten dzień miał w sobie tyle spokoju… 🤷‍♀️ #wtorek #poczatektygodnia #spokój #tuesday #goodvibes

Post udostępniony przez Anna Dereszowska (@dereszowska)

„Tak tajemniczo, zmysłowo , kobieco,a zarazem inne przedstawiające jak by jakąś historię, którą możemy podpasować pod siebie”, „Im starsza tym bardziej seksowna”, „Bardzo ładne zdjęcie . Subtelne i delikatne. W tych czasach ze wszystko jest na wyciągnięcie ręki. A tu jest ta tajemniczość która jest najpiękniejsza” – piszą wyraźnie zadowoleni fani. 

Zobacz koniecznie nasze pozostałe materiały

Zobacz również: