Borys Szyc zmiana nie do poznania

Borys Szyc to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Filmów, czy seriali z Szycem w obsadzie moglibyśmy wymieniać bez liku. Jednak skupimy się na czymś innym. Pewien czas temu do Szyca przylgnęła łatka imprezowicza. Teraz jednak okazuje się, że polski aktor przeszedł metamorfozę o 180 stopni. Widać to po najnowszych zdjęciach, które pojawiły się w Internecie, a także po twarzy Szyca. Ta zmieniła się niemalże do poznania. Czy podoba Wam się Borys w nowym wydaniu? Sprawdźcie zdjęcia poniżej!

Borys Szyc zmienił się nie do poznania

Jakiś czas temu Borys Szyc udzielił szczerego, a zarazem szokującego wywiadu o swojej walce z uzależnieniem od alkoholu. Rozmowa ukazała się na łamach VIVY. „Moja praca trwa już szósty rok. 10.08.2020 roku minie równo 6 lat, odkąd nie piję. Mój synek będzie miał prawie 4 miesiące i nigdy nie zobaczy taty pijanego. Moja córka będzie miała 15,5 roku i nigdy nie zobaczy taty pijanego” – opowiadał Borys Szyc w lutym bieżącego roku.

Teraz jednak okazuje się, że polski aktor przeszedł kolejną metamorfozę. A wszystko, wygląda, że to właśnie dzięki związkowi z Justyną Nagłowską. Szyc wyraźnie się ustatkował, odstawił alkohol i postawił na rodzinę. Na zdjęciach wyglądają na bardzo szczęśliwą rodzinę i to potwierdzają też osoby z bliskiego otoczenia Borysa Szyca.

Sam Borys Szyc zmienił się też nie do poznania. Do tego stopnia, że na profilu Justyny Nagłowskiej na Instagramie niektórzy mogli zastanawiać się, kto jest na zdjęciu obok niej i sześciomiesięcznego synka. To Szyc! Spójrzcie na jego twarz. Na pierwszy rzut oka, rzeczywiście aż ciężko poznać popularnego aktora.

Borys Szyc wyraźnie schudł po twarzy. Zmienił też swój image. Zapuścił wąsa. Najważniejsze jednak dla jego fanów jest to, że ze zdjęcia bije olbrzymia radość i miłość. W końcu ich ulubiony aktor znalazł właściwą ścieżkę w życiu.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

❤️ 6 miesięcy razem. Wspaniała przygoda ❤️ #półroku #synek #miłość #rodzina #wdzięczność #mojechłopaki

Post udostępniony przez Justyna Szyc-Nagłowska (@jus_naglowska)

Potwierdza to też sam on, który zdjęcie swojej ukochanej skomentował krótkim „Najpiękniejsze pół roku”. Czy trzeba dodawać coś więcej? 

„Grzeje” w show biznesie

Zobacz również: