Gwiazda Disco Polo trafi za kraty?

Kariera Disco Polo usłana jest różami. Zwłaszcza w Polsce, gdzie ten gatunek muzyczny cieszy się wyjątkową popularnością, zarówno wśród najmłodszych, jak i nieco starszych odbiorców. Teraz jednak okazuje się, że już wkrótce jeden ze znanych piosenkarzy disco polo może na długie lata zniknąć ze sceny. Za propozycje seksualne skierowane w kierunku nieletniej grozi mu odsiadka. 

Gwiazdor Disco Polo trafi za kratki?

Nie tak wyobrażał sobie obecny etap kariery gwiazdor Disco Polo. Okazuje się, że wkrótce 27-latek może spędzać najbliższy czas w więzieniu. Głośny news pojawił się we wszystkich ogólnopolskich portalach, a doniesienia potwierdza również policja.

„Usłyszał zarzuty składania propozycji obcowania płciowego małoletniej i prezentowania jej treści pornograficznych, ale nie tylko” – przekazała Komenda Miejska Policji w Gdańsku, cytowana przez Radio Gdańsk.

W chwili obecnej gwiazdor Disco Polo objęty jest nadzorem policyjnym, ale najgorsze może być dopiero przed nim. Może mu grozić nawet 8 lat odsiadki. Jeżeli zarzuty się potwierdzą to już i tak wydaje się, że jego kariera stanie pod wielkim znakiem zapytania. Gdyby trafił do więzienia, to całkowicie przekreśliłby swój byt na scenie Disco Polo.

„Mężczyzna wysyłał za pośrednictwem czatu jednego z portali internetowych i komunikatora zdjęcia swoich genitaliów. (…) Ponadto podczas przeszukania mieszkania policjanci znaleźli marihuanę, broń palną oraz kilkadziesiąt sztuk naboi, które zostały przekazane biegłemu z zakresu balistyki. Biegły wstępnie ocenił, że jest to broń, na którą wymagane jest pozwolenie” – tak brzmią bulwersujące ustalenia gdańskiej policji.

Jaka przyszłość czeka znanego piosenkarza? O tym zadecyduje sąd, ale tak, jak nadmieniliśmy już wcześniej, najsurowsza kara, jakiej może zostać poddany to nawet 8 lat więzienia. Wydaje się jednak, że dotkliwy dla niego będzie też ewentualny koniec kariery, czyli utrata rozpoznawalności i dochodów. Podkreślamy, jeżeli oczywiście wszystko się potwierdzi.

źródło: Radio Gdańsk

Te artykuły mogą Cię także zainteresować

Zobacz również: