Detektyw Krzysztof Rutkowski cena zarobki
fot. Youtube Patriot24.net

Krzysztof Rutkowski dla wielu to jeden z najlepszych detektywów w Polsce. Jedno nie ulega jednak wątpliwości, takiej rozpoznawalności, jaką cieszy się Detektyw Rutkowski mogą pozazdrościć wszyscy. Angażuje się on niemal we wszystkie głośne sprawy, a na co dzień rozpisuje się o nim nie tylko Internet, ale też i prasa. Wszyscy zastanawiają się więc, ile zarabia Rutkowski? Poznaliśmy odpowiedź na to pytanie!

Oto zarobki Detektywa Rutkowskiego

Oprócz popularności, wszyscy zgodzą się także, że Krzysztof Rutkowski wywołuje sporo kontrowersji. Głośne konferencje prasowe, luksusowe samochody, wystawność – to wszystko przez lata działalności przylgnęło do najsłynniejszego detektywa w Polsce.

Detektyw Rutkowski żyje niczym milioner. Dlatego też wszystkich tak bardzo interesuje, na jakie zarobki może liczyć popularny „Rutek”, prowadzący własne biuro detektywistyczne. Ile „kasuje” za jedną sprawę, a ile kosztuje u niego nawiązanie dłuższej współpracy? Krzysztof Rutkowski zdecydował się na szczery wywiad z portalem money.pl, w którym opowiedział o pieniądzach towarzyszących jego życiu.

Z rozmowy można wywnioskować, że Detektyw Rutkowski może liczyć na niesamowite pieniądze, ale są to z reguły pojedyncze przypadki. Standardowo jego usługi, oczywiście zdaniem samego Rutkowskiego, nie kosztują więcej, niż w innych biurach, czy agencjach detektywistycznych, a czasem i nawet mniej.

„1500 złotych – tyle kosztuje usługa detektywistyczna, która polega na jednodniowej obserwacji” – przyznał Krzysztof Rutkowski. Mało, dużo? Wydaje się, że jak na tak rozpoznawalnego detektywa, cena za jego standardowe usługi nie robi piorunującego wrażenia. 

Czym jednak dalej w wywiad, tym ciekawiej się robi. Detektyw Rutkowski powiedział także, że zdarzyła mu się współpraca, dzięki której w jeden dzień zarobił ponad 650 tysięcy złotych. Dopytywany o klienta, zasłonił się tajemnicą handlową.

„Klient za jedno ze zleceń zaoferował mi nawet 1,3 miliona złotych. Chodziło o sprowadzenie człowieka na terytorium Unii Europejskiej” – chwali się Rutkowski.

Czy Krzysztof Rutkowski żyje tylko z usług detektywistycznych. Okazuje się, że nie. „Usługi detektywistyczne, doradztwo, inwestycja w nieruchomości” – wymienia „Rutek” w rozmowie z money.pl. Portal dotarł do informacji, że detektyw posiada luksusowe apartamenty, w naprawdę atrakcyjnych okolicach, jak na przykład Ateny. Tam z samego wynajmu można zarobić niezłą kasę.

Jak widać, Rutkowski to osoba, do której lgną nie tylko media i wielkie sprawy, ale także duże pieniądze. Ciężko oszacować, jaką kwotę na swoim koncie zgromadził do tej pory Rutkowski, ale można przypuszczać, że to nie setki tysięcy, a dziesiątki milionów złotych.

źródło: money.pl, mat. prasowe

Zobacz pozostałe publikacje na Newsbook-u

Zobacz również: