Katarzyna Bujakiewicz i jej salon

Znana i lubiana aktorka Katarzyna Bujakiewicz podzieliła się na Instagramie niesamowitym widokiem swojego salonu. Wystarczyła zaledwie jedna fotka, aby zobaczyć, że mieszkanie Bujakiewicz to prawdziwy luksus. Da się też dostrzec niewątpliwie intrygujący klimat. Widać, że ktoś mocno przyłożył rękę do tego, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Tak mieszka Katarzyna Bujakiewicz

Katarzyna Bujakiewicz największą rozpoznawalność zyskała niewątpliwie dzięki roli w serialu „Na dobre i złe”. Kreowana przez nią postać pielęgniarki Marty Kozioł została pokochana przez miliony widzów Telewizji Polskiej. Bujakiewicz ma za sobą bogate doświadczenie nie tylko w serialach, ale także sporo ról filmowych.

Wymieniać tu można by bez końca, więc skupmy się tylko na kilku produkcjach z jej udziałem. A więc: Listy do M, Planeta singli, Kochaj i rób co chcesz czy Zróbmy sobie wnuka. Z reguły więc Katarzyna Bujakiewicz swoją działalność koncentruje wokół seriali i ról komediowych. Trzeba przyznać, że ma do tego niesamowity dar i potrafi porwać widzów.

Dziś jednak porwała fanów czymś innym, a konkretnie zdjęciem, które pojawiło się na jej Instagramie. Możemy podziwiać na nim nie tylko, co Katarzyna Bujakiewicz robi w ponure jesienne dni, ale także widok jej luksusowego salonu. Co tu dużo mówić, jej gniazdko aż zapiera dech w piersiach.

Wnętrze zostało urządzone w oryginalnym stylu. Nie da się nie zauważyć luksusu. Wszystkiemu sprzyja klimat, który pozwala wypocząć. Czy to relaksując się przed ulubionym serialem, czy tak jak zrobiła to Katarzyna Bujakiewicz, czytając książkę.

Dostrzegamy na fotce także przepiękną stylową lampę i świeże kwiaty. Jak widać, Bujakiewicz lubi delikatny zapach roznoszący się po całym salonie. Tak jak większość z nas, w chłodne jesienne dni lubi też położyć się pod kocem i poczytać książkę.

Widokiem jej wnętrz zachwyceni są fani, którzy już ruszyli z komplementami w komentarzach. „Bardzo ładna lampa Pani Kasiu”, „Takiej to dobrze”, „Przepiękny salon”, „Zazdroszczę stylu w jakim urządziła Pani mieszkanie” – to tylko jedne z naprawdę wielu opinii internautów, które pojawiły się pod zdjęciem Kasi Bujakiewicz.

Polecamy także

  1. Wybierasz się w góry? Zapoznaj się z nowymi obostrzeniami, zanim będzie za późno
  2. Michał Szpak na zdjęciu z rodziną. Cóż za uderzające podobieństwo!
  3. Kobieta podróżowała z 9-miesięczna córeczką. O mały włos od tragedii

Zobacz również: