Michał Szpak

Michał Szpak to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistów. Wszyscy zachwycają się zdjęciem, które pojawiło się w social mediach. Na Instagramie jednego z plotkarskich portali wylądowała fotka Szpaka z bratem i bratanicą. Trzeba przyznać, że wszystkie trzy osoby łączy jedna rzecz – uderzające podobieństwo do siebie! Zresztą, co tu dużo pisać, zobaczcie sami!

Michał Szpak na zdjęciu z bratem i bratanicą

Wielka przygoda Michała Szpaka rozpoczęła się w programie X-Factor. W swoim dorobku może pochwalić się także zwycięstwem w Festiwalu Piosenki Rosyjskiej, czy nagrodą SuperPremiery na 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. To jednak nie wszystko, bowiem Michał Szpak zgromadził tyle laurów, że wymieniać można by je bez końca. Grand Prix Złote Opole 2016, czy nominacja na 61. Konkurs Eurowizji. I tak dalej, i tak dalej.

Dziś jednak wszyscy koncentrują się nie na dokonaniach Michała Szpaka, a na rodzinnym zdjęciu, które pojawiło się na Instagramie. Na koncie IG: jastrzabpost.pl pojawiła się fotka, na której Michał Szpak jest widoczny w towarzystwie swojego brata oraz bratanicy. To, co od razu rzuca się w oczy to olbrzymie podobieństwo całej trójki.

Michał Szpak ma trójkę rodzeństwa – brata Damiana oraz siostry Ewę i Marlenę. Ostatnia z sióstr jest śpiewaczką operową. Na poniższym zdjęciu Szpak pozuje w towarzystwie swojego brata Damiana i jego córeczki.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

#MichalSzpak z bratem i bratanicą 💜 Bezkonkurencyjne trio 👑😁 • #familytime

Post udostępniony przez JastrzabPost.pl 🦅 (@jastrzabpost.pl)

„Bezkonkurencyjne trio” brzmi podpis pod zdjęciem jastrzabpost.pl. I faktycznie, tak można stwierdzić, bowiem pod fotką masowo zaczęły się pojawiać komentarze zachwyconych fanek i fanów Michała Szpaka.

„Jesteście baaaardzo podobni”, „Podobna do wujka bardzo”, „Oczy takie same”, „Jeju, jacy wszyscy podobni!” – czytamy w komentarzach. 

Fani zauważają także, że rodzina i Michał Szpak wyglądają na bardzo szczęśliwych. Czasem jedno zdjęcie potrafi wyrazić więcej, niż tysiąc słów. W tym przypadku widzimy całą trójkę uśmiechnięta od ucha do ucha. A to tylko świadczy o tym, że Szpak mimo robienia wielkiej kariery, nie zapomniał też o swoich najbliższych. O to coraz trudniej w przesiąkniętym zgnilizną show-biznesie, ale jak widać w przypadku Michała pewne, ważne wartości pozostają niezmenne. To cieszy!

Przy okazji chcemy Was zapytać, czy obserwujecie bacznie Michała Szpaka i słuchacie jego piosenek? Jeśli tak, to który utwór jest waszym numerem jeden? Dajcie koniecznie znać w komentarzach! 🙂

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Michał Szpak (@michal_szpakofficial)

Pozostałe tematy z Newsbook-a 

  1. Kobieta podróżowała z 9-miesięczna córeczką. O mały włos od tragedii
  2. Edyta Górniak musiała powiedzieć to na antenie. Wszyscy zamarli
  3. Teresa Lipowska o wysokości swojej emerytury po 60 latach pracy
  4. Co dalej z 500 plus? Twarde dane nie pozostawiają najmniejszych wątpliwości
  5. Dorota Wellman odchodzi z TVN? Mamy nowe informacje

Zobacz również: