Teresa Lipowska
Teresa Lipowska, fot. Youtube Jastrząb Post

Nikt nie wyobraża sobie serialu „M jak miłość” bez Basi Mostowiak, w którą wciela się ceniona przez wszystkich Teresa Lipowska. Gwiazda zdradziła w jednym z ostatnich wywiadów na jaką emeryturę może liczyć. Trzeba przyznać, że kwota zaskakuje. Co tu dużo mówić, jak na tak wielką postać polskiego świata telewizyjnego, jest po prostu niska.

Ile emerytury otrzymuje Teresa Lipowska?

Teresa Lipowska nieprzerwanie od 20 lat wciela się w postać Barbary Mostowiak w najpopularniejszym polskim serialu „M jak miłość”. Wielu nie wyobraża sobie „eMki” bez Mostowiakowej, która przez długi czas tworzyła wręcz idealne i doskonale zgrane małżeństwo z Lucjanem Mostowiakiem, które zakończyło się po śmierci aktora Witolda Pyrkosza. Serialowa Barbara Mostowiak to istna dusza towarzystwa, która służy radami zarówno młodszym, jak i starszym. Potrafi też rozbawić do łez ciętym żartem.

Teraz jednak to, co wyznała Teresa Lipowska nie bawi, a wręcz smuci niektórych jej fanów. Udzielająca ostatnio coraz więcej wywiadów Lipowska przyznała, ile otrzymuje emerytury. Jeżeli myślicie, że to duże pieniądze, to jesteście w grubym błędzie.

Serialowa Basia Mostowiak powiedziała, że na jej konto wpływa miesięcznie 2000 złotych. Oczywiście Lipowska pozostaje wciąż aktywna zawodowo, zatem to nie jedyne środki, które inkasuje co miesiąc. Jednak i tak, patrząc na to, jak wiele lat jest obecna w telewizji, dwa tysiące wydają się naprawdę, delikatnie mówiąc, bardzo skromną emeryturą.

„Można dyskutować nad tym, czy jest to emerytura wysoka, czy niska, po 60 latach pracy te 2200, a 2000 złotych na rękę. Uważam, że to jest taka średnia emerytura, bo bywają gorsze” – wyznaje Teresa Lipowska, cytowana przez Super Express.

Jak sama przyznała tylko dzięki temu, że pracuje na planie „M jak miłość” uzupełnia swoje dochody co miesiąc, dzięki czemu może pozwolić sobie na parę rzeczy. „Gdyby nie to, byłoby bardzo cieniutko” – przyznała.

źródło: Super Express

  1. Maciej Dowbor zbulwersował internautów. Dodał zdjęcie pod prysznicem z psem
  2. Katarzyna Cichopek rozpala zmysły. Wszyscy patrzą tylko w jedno miejsce
  3. Łukasz Szumowski na zakupach w mieście. Co z kwarantanną?
  4. Tak wygląda jedzenie w jednym z polskich szpitali. Trzymajcie się krzeseł
  5. Ala Tracz kandydatką na Eurowizję Junior. Posłuchaj piosenki 10-latki i dowiedz się kim jest

Zobacz również: