The Voice od Poland 11

Jak wiadomo wraz z rozpoczęciem się września rozpoczął i się i sezon dla widzów telewizji, a między innymi TVP. W tym ruszyły również przesłuchania w ciemni do już 11. edycji The Voice of Poland. Nie uwierzycie, ale chyba już mamy finalistę.

Już początkiem sierpnia rozpoczęły się nagrania do nowej edycji programu TVP The Voice of Poland. Jednak dopiero 12 września widzowie Telewizji Polskiej mogli zobaczyć pierwszy odcinek nowej serii, który okazał się być ogromnym zaskoczeniem. Talentów było co nie miara, jednak ten jeden uczestnik wymiótł całą konkurencję jednym występem. Internauci już uznali go za wygranego, a przynajmniej a finalistę 11. edycji The Voice.

Przypomnijmy, że w składzie jury tej edycji niezmiennie pozostali Baron i Tomson. Do nich jednak dołączyło 3 nowych trenerów, w tym Urszula Dudziak, Edyta Górniak, która była w poprzednich edycjach oraz Michał Szpak, który również już zasiadał w trenerskim fotelu.

Michał Matuszewski, czyli bezdyskusyjnie nowy uczestnik The Voice of Poland

Jak już wspomnieliśmy ta edycja The Voice of Poland zapowiada się niezwykle emocjonująco, ze względu na pojawienie się nietypowego uczestnika już w pierwszym odcinku serii.

A mowa tu o Michale Matuszkiewiczu, którego niedawno opublikowany występ właśnie robi furorę w Internecie. Nagranie z występu Michała na YouTubie znalazło się już na 4. miejscu karty Na Czasie. Co więcej jego występ wzbudził tak ogromne emocje, ale i zaskoczenie, że odwróciły się wszystkie 4 fotele. Teraz będzie naprawdę trudno „przebić” występ artysty, o czym świadczą chociażby komentarze pod filmem:

„Nie dość że genialny człowiek, to jeszcze o złotym sercu”.

„Po to tu przyszedłem. Niesamowite! Zaraz tu milion będzie”.

„Proszę dodajcie nagranie drugiego utworu wykonanego przez Pana Michała, był genialny!”.

„(…)Zdecydowanie, ten człowiek to odkrycie tej edycji. Super ! Życzę powodzenia w kolejnych etapach”.
A wy co sądzicie o występie Michała? Zachęcamy do obejrzenia filmu poniżej! Ciekawi jesteśmy czy was też zachwyci jego głos, tak jak i naszych trenerów.

Zobacz również: