Izabella Krzan

Prezenterka Koła Fortuny zrobiła to, na co czekało wiele kobiet. Zamieściła wymowne zdjęcie, którym odniosła się do strajku kobiet. O akcji #ProtestKobiet jest coraz głośniej nie tylko w Internecie, ale również na ulicach, gdzie z dnia na dzień pojawia się coraz więcej zbulwersowanych kobiet, którym nierzadko towarzyszą też mężczyźni.

Na taką reakcję Izabelli Krzan czekali jej fani?

Od kilku dni na profilu Instagramowym Izabelli Krzan zaczęły pojawiać się nieprzyjemne komentarze. Sugerujące, że prowadząca Koło Fortuny chowa głowę w piasek. Komentatorzy twierdzili, że boi się powiedzieć, jakie naprawdę jest jej zdanie w sprawie aborcji.

“Aniołek Kurskiego nabrał wody w usta”, “Widzę, że angaż w TVP nie pozwala napisać Ci prawdy”, “Wszystkie gwiazdki TVP siedzą cicho jak myszki pod miotłą” – to tylko jedne z nich. Nie wiadomo, czy Izabella Krzan postanowiła sama uciąć spekulacje. Czy też zdjęcie, które pojawiło się na jej Instastory nie miało w ogóle związku z komentarzami. Wydaje się jednak, że w każdym z tych zdań jest choć odrobina prawdy.

Izabella Krzan co prawda wprost nie napisała, że popiera protestujące kobiety. Jednak zdjęcie, które dodała jest jednoznaczne. Można je odebrać jako charakter cichego protestu.

Widzimy na nim zakorkowaną Warszawę, a Krzan fotkę opatrzyła charakterystycznym logiem, które wykorzystywane jest właśnie w akcji #ProtestKobiet. Wszyscy są ciekawi, jak zareaguje TVP na takie zachowanie swojej gwiazdy.

Nie ma co ukrywać, że publiczny nadawca do tej pory sprzyjał rządowi Prawa i Sprawiedliwości. Jednak w obliczu tego, że coraz więcej gwiazd wyłamuje się z tzw. partyjnej linii, TVP nie ma wyjścia i musi przymknąć oko na cichy czy nieco głośniejszy protest swoich największych osobowości.

  1. Minister Zdrowia odkrył karty. Tak będą wyglądać Święta Bożego Narodzenia
  2. Kaja Godek zaatakowana przez protestujący tłum. W Internecie wrze
  3. Zniewolona. Smutne informacje dla fanów serialu spadły jak grom z jasnego nieba

Zobacz również: