Zniewolona trzeci sezon

Chyba nie trzeba przypominać, jak wielką popularnością w Polsce cieszył i nadal cieszy się, mimo emisji powtórek poprzedniego sezonu, serial Zniewolona. Kostiumowa produkcja rodem z Ukrainy podbija serca milionów Polaków. Podobnie zresztą, jak wcielająca się w rolę głównej bohaterki Katerina Kowalczuk. Dlatego też wszyscy, z niesamowitym wytęsknieniem czekają na trzeci sezon przygód Kateriny Wierbickiej. Po wielu niejasnych informacjach, przenikających co jakiś czas do mediów, wreszcie mamy konkrety. Niestety, ale tylko pozornie ucieszą one fanów Zniewolonej.

Katerina Kowalczuk nie zagra już Zniewolonej?

To pytanie zadają sobie wszyscy, niemalże od końca drugiego sezonu serialu Zniewolona. Nic tak bardzo nie rozgrzewa, jak właśnie kwestia, czy Katerinę Kowalczuk zobaczymy na ekranie telewizora w trzecim sezonie Zniewolonej.

Z wypiekami na twarzy śledziliśmy donosy z jej social mediów. Aktorka rosyjskiego pochodzenia przez pewien czas realizowała bowiem swój amerykański sen i marzenia o podboju Hollywood, których wciąż nie porzuca. Wystąpiła nawet w jednym filmie, rodem z amerykańskiej wytwórni.

Co teraz, kiedy nadchodzi trzeci sezon Zniewolonej? Ku uciesze fanów, Katerina Kowalczuk wraca jako Zniewolona i wystąpi w trzecim sezonie. Będzie to jednak radość przez łzy. Bowiem, będzie to ostatni, pożegnalny sezon Kowalczuk w ulubionym serialu Polaków. Po raz ostatni wcieli się w rolę Kateriny Wierbickiej. Potwierdziła to produkcja serialu, a nieoficjalnie słyszy się, że dała się nakłonić dopiero po długich rozmowach. Po zakończeniu trzeciego sezonu, całkowicie skupi się już na amerykańskim rynku, a w rolę Kateriny Wierbickiej ma wcielić się już zupełnie inna aktorka.

Premiera trzeciego sezonu zaplanowana została na 2021 rok. Póki co nie poznaliśmy jeszcze więcej szczegółów, kiedy Zniewolona pojawi się na antenie TVP. Jedno jest pewne – część zdjęć kręcona będzie w Polsce i to z udziałem polskich aktorów. Kooperacja ukraińsko-polska zapowiada się elektryzująco dla największych fanów serialu, którzy poszukiwać będą nowych wrażeń w trzecim sezonie.

  1. Isakowicz-Zaleski uderza w Kościół. Mocne słowa w kierunku kard. Kazimierza Nycza
  2. Jak będzie wyglądała tegoroczna zima? Kolejne zaskoczenie, wiele osób nie będzie zadowolonych
  3. Maryla Rodowicz obiektem prostackich komentarzy. Gdzie podział się szacunek dla ikony polskiej muzyki?

Zobacz również: