Ta wiadomość wstrząsnęła świadomością internautów. Napisała ją pewna policjantka w kontekście ostatnich protestów. Anita Sokołowska postanowiła upublicznić wiadomość.

Ostatnie wydarzenia związane z ogłoszeniem Trybunału Konstytucyjnego wprowadziły w Polsce niemały chaos. Sytuacji nie poprawia fakt, iż wciąż ciąży na nas problem pandemii. Polki, ale i Polacy mimo to zbierają się od kilku dni na ulicach w całej Polsce, aby protestować przeciwko zmianie ustawy aborcyjnej.

Jak się okazuje mocno poszkodowani w tej sytuacji są policjanci i policjantki. W tym temacie ukazały się już nasze artykuły [linki poniżej]. Polska policja wbrew błędnym osądom nie tylko wspiera akcje protestacyjne, ale i nieraz bierze w nich udział. Mimo to muszą wykonywać swoje obowiązki. O tym napisała jedna z polskich policjantek. W wiadomości porusza przede wszystkim problem krzywdzącej opinii o funkcjonariuszach.

W TEMACIE: Protest po decyzji TK przed domem Kaczyńskiego. Dziennikarz pokazuje jak było naprawdę!

ZOBACZ TEŻ: Krakowski Strajk Kobiet. Policjanci zdjęli kaski i tarcze, aby pójść w proteście [WIDEO]

Anita Sokołowska publikuje wiadomość od policjantki

Anita Sokołowska, tak i jak i wiele polskich gwiazd, udziela się w sprawie walki o zmianę ustawy aborcyjnej. Tyle, że aktorka jest jedną z tych, która bierze w nich udział nie tylko biernie, ale i czynnie. Oprócz uczestniczenia w akcjach protestacyjnych udziela się również w Internecie. I tak było tym razem.

Aktorka postanowiła udostępnić prywatną wiadomość na swoim Instagram. A pochodzi ona od jednej z polskich policjantek, która podjęła temat świadomości Polaków. A dokładnie na temat służby policyjnej i jak to wygląda z ich perspektywy. Poczytajcie sami.

„Powtórzę apel. Policjantki/Policjanci chodźcie z Nami. Dostałam taką wiadomość. Bardzo za nią dziękuje. Dostałam pozwolenie na upublicznienie jej” – tłumaczy Anita Sokołowska.

Zobacz również: