„Miodowe lata” to już kultowy serial. Stworzony już ponad 20 lat temu, wciąż pojawia się na naszych ekranach. Oto kilka scen będących na dowodem na sukces produkcji Polsatu.

„Miodowe lata” mimo, że jakościowo nie dorównywały niektórym produkcjom z tych samych lat (końcówka lat 90.) to zdobywały ogromną popularność telewidzów. Równo z tym serialem wyszedł wówczas „13 Posterunek”, który też zrobił ogromną furorę. Co więcej ma swoich fanów do dziś! Fenomen tych właśnie seriali opierał się również na bardzo dobrze dobranej obsadzie aktorskiej. Takie gwiazdy jak Cezary Żak, Artur Barciś czy Cezary Pazura są „na topie”. Co więcej gro aktorów pojawiało się sporadycznie w obu produkcjach.

Wielu zarzuca produkcji obu seriali, że były one bardzo nieraz rasistowskie, antyfeministyczne czy homofobiczne. I tu jest racja, ale chyba w tym cały urok. Jeszcze 20 lat społeczeństwo nie było jednak tak przewrażliwione na tym punkcie. Humor jednak nieraz jest najlepszą bronią. Czasem pośmianie się z takich nawet niewygodnych tematów sprawia, iż są one lepiej odbierane. W tym jest clou, na co dowodem jest to, że polsatoskie produkcje wciąż dobrze się ogląda.

Miodowe lata – te sceny rozbawiały nas do łez

Oto kilka scen „wyjętych” z Miodowych lat, które cieszą się w Internecie największą popularnością i bawią widzów do dziś. Są to nieliczne sceny, jednak jeśli ktoś ma ochotę powrócić do klimatu miodowych lat 90. to warto zajrzeć na stronę IPLA.pl lub śledzić program TV6.

Negocjacje Karola Krawczyka

Karol Krawczyk i Tadzio Norek piszą list

Tadzio i Karol układają piosenkę

Tu chcielibyśmy dodać kilka słów. Jest fragment odcinka „Miodowych lat”, w którym Tadzio z Karolem postanowili ułożyć piosenkę. Jeden z youtuberów, który wstawił nagranie najwidoczniej miał poczucie humoru, bowiem podpisał je „Norek i Krawczyk układają #hot16 challenge2”. To jest oczywiście nawiązanie do niedawno ułożonej piosenki aktorów, właśnie na rzecz akcji hot16challenge. W tym nagraniu autor zasugerował w jaki sposób powstało nagranie Żaka i Barcisia.

Zaznaczmy też, że w oryginalnym nagraniu aktorów oni również nawiązywali do postaci z serialu „Miodowe lata”. Wyszło chyba całkiem dobrze, nie?

Zobacz również: