Kuba Wojewódzki i jego program niezaprzeczalnie ma gro osób, które nie przegapią żadnego odcinka serii. Jesteś jedną z nich? Oto jak dostać się na widownię do samego króla TVN-u.

Program Kuba Wojewódzki już niebawem będzie obchodził 20-lecie wyemitowania pierwszego odcinka. To chyba najlepszy dowód na to, że ma on sporą oglądalność. Początkowo emitowany na antenie stacji Polsat, teraz już jednak na stałe związany z TVN.

Program w tym momencie oficjalnie osiągnął już dojrzałość, bowiem właśnie mija jego 18 rok. Nieco starszy prowadzący, niczym Krzysztof Ibisz, wciąż „trzyma się” bardzo dobrze, a jego riposty wciąż nie tracące zacięcia dalej przyciągają wielbicieli Kuby. Jak tego doświadczyć na własnej skórze? Otóż czytajcie dalej.

Kuba Wojewódzki – jak dostać się na widownię?

Jeszcze niedawno w najgorszym okresie pandemii koronawirusa nagrania programu Kuba Wojewódzki zostały wstrzymane. Wówczas Wojewódzki przeniósł się na jakiś czas do domu. I w ten sposób powstał kolejny program showmana pt. „250 m² Kuby Wojewódzkiego”. Jak do tej pory powstało jedynie 3 odcinki tego programu, gdzie gośćmi byli kolejno Quebonafide, Kasia Nosowska oraz Robert Gawliński i Smolasty.

Ponieważ obecna sytuacja dotycząca obostrzeń związanych z bezpieczeństwem publiczności uległa zmianie, klasyczna wersja powróciła. Co więcej już wkrótce rozpoczynają się nowe nagrania do kolejnych odcinków serii.

I właśnie w związku z nowymi nagraniami odcinków Kuba Wojewódzki dodał na swoim Instagramie nowy wpis dotyczący dostanie się na widownię do programu. Jak się okazuje dla zainteresowanych istnieją trzy sposoby na dostanie się do programu. Poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny. Później wystarczy czekać na odpowiedź i to wszystko.

„Wyślijcie SMS o treści KUBA pod nr 516 415 595 lub mail: widownia.kuba@wp.pl” – tłumaczy Kuba.

Jak wygląda studio nagraniowe?

Zastanawialiście się jak wygląda Kuba Wojewódzki za kulisami? Mamy nagranie, w którym „wodzianka” Dominika Zasiewska oprowadzi was po studiu nagraniowym. Teraz wiadomo czego będzie można się spodziewać.

ABY ZOBACZYĆ FILM KLIKNIJ TUTAJ.

Zobacz również: