4  marca w internecie pojawił się krótki filmik, na którym udokumentowano chamskie i rasistowskie zachowanie muzułmanina wobec Polaka. „Żrecie świnie, więc wyglądacie jak świnie”, „sk**wysyny”, „you f**in` pussy” – to tylko kilka cytatów, z serii  obelg skierowanych w stronę polskiego kierowcy. Filmik z chamskim atakiem muzułmaninem na polskiego kierowce udostępnialiśmy też na naszym portalu.

ZOBACZ FILMIK

Tymczasem agresywny  Arun Ali za rasistowski atak na Polaka stanie przed sądem – w Peterborough postawiono mu pięć zarzutów. Do żadnego z nich się nie przyznał. Jak informuje Polish Express, proces rusza w lipcu.   „Postawiono mu tam pięć zarzutów, z których część motywowana jest nienawiścią na tle rasowym i narodowościowym. Wszystkie dotyczą wydarzeń, które miały miejsce 24 lutego. 30-letni muzułmanin mieszkający w Outfield w Peterborough nie przyznał się do żadnego z nich”.

Datę rozprawy wyznaczono na 31 lipca. Oskarżony został zwolniony warunkowo z aresztu z zastrzeżeniem, ale może przebywać na terenie hrabstwa Cambridgeshire.

bus