Przywódca holenderskiej Partii Wolności, Geert Wilders zorganizował protest przeciwko islamizacji Europy. W sobotę, w pobliżu głównego dworca kolejowego w Rotterdamie, zebrał się tysiące holenderskich i belgijskich patriotów. Protestowali przeciwko obecnemu rządowi holenderskiemu i islamizacji Europy.

Protestujący nieśli miedzy innymi transparenty z napisami: „Zatrzymaj islamizację Europy” i „Zachowaj islam z dala od Rotterdamu”.

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

Byli tez obecnie członkowie belgijskiej partii Vlaams Belang. Jeden z jej liderów, Filip Dewinter, maszerował obok Wildersa, trzymając transparent z napisem: „Spraw, aby Holandia była znów nasza! „.

Wilders powiedział protestującym: – Holandia jest naszym krajem; to nie kraj premiera, Marka Rutte. Mieszkamy tutaj, nie w Maroku; nie mieszkamy w Turcji ani w Arabii Saudyjskiej, ale w Rotterdamie, w Holandii.
Rotterdam jest drugim co do wielkości holenderskim miastem, a Partia Wolności Wildersa po raz pierwszy weźmie udział w wyborach samorządowych. Odbędą się one 21 marca bieżącego roku.
Wilders ogłosił już w listopadzie zeszłego roku, że chce zorganizować serię demonstracji przeciwko islamizacji Belgii i Holandii.

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu

eds

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ