Jeremi Nagrabecki zaprasza do współpracy architektów i projektantów wnętrz

1

Ceniony designer, znany z projektów niepowtarzalnych lamp, właściciel marki Velt – Jeremi Nagrabecki zaprasza do współpracy architektów i projektantów wnętrz.

Każdy projekt Jeremiego Nagrabeckiego jest przemyślany nie tylko pod względem estetyki, ale przede wszystkim użytkowości. Wyjątkowy jest także materiał, z którego powstają jego lampy – ręcznie formowane szkło tradycyjną metodą hutniczą. Dzięki temu każdy egzemplarz jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Projekty tego designera zdobywają na świecie liczne wyróżnienia, m.in. lampa Leda zdobyła prestiżową nagrodę Red Dot Design Award w 2012 r. Zaprojektowane przez niego oświetlenie zaliczane jest do produktów luksusowych z segmentu premium.

le-muy-03-e1443871960955

Nagrabecki ma wieloletnie doświadczenie w kwestii technologii ręcznego formowania szkła metodą hutniczą, dlatego jest w stanie wykonywać nawet pojedyncze zamówienia. Unikatowe lampy mają wielu miłośników wśród klientów indywidualnych. Jeremi Nagrabecki zaprasza do współpracy także architektów, stylistów i projektantów wnętrz. Piękne, ręcznie wykonane oświetlenie nada wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu i zaspokoi gusta najbardziej wymagającego odbiorcy sztuki użytkowej.

jeremi-nagrabecki-fot-tatiana-palucka

Jeremi Nagrabecki urodził się w 1977 roku w Warszawie. Miłość do szkła jako tworzywa zawdzięcza rodzicom Marii Veltuzen-Nagrabeckiej i Leszkowi Nagrabeckiemu, którzy od wielu lat zajmowali się ręcznym wyrobem unikatowych naczyń pod marką Veltuzen. Skończył filologię polską, jednak postanowił kontynuować tradycje rodzinne. Zajął się projektowaniem szklanego oświetlenia i okazało się to jego pasją oraz sposobem na życie. W 2007 roku założył autorską markę Velt, otworzył Galerię Velt oraz Cafe Próżna, które mieszczą się obok siebie w Warszawie przy ulicy Próżnej. Tu można z bliska przyjrzeć się twórczości projektanta.

1 KOMENTARZ

  1. lezdom humiliation. Gay Chinese student boy sucking his teacher. Tiny shuri atomi dominates lesbians. Watch him nail two glamorous girls. My wife squirt in hotel. Teacher Fucks Student With Hindi Audio.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ