Jeremi Nagrabecki zaprasza do współpracy architektów i projektantów wnętrz

Ceniony designer, znany z projektów niepowtarzalnych lamp, właściciel marki Velt – Jeremi Nagrabecki zaprasza do współpracy architektów i projektantów wnętrz.

Każdy projekt Jeremiego Nagrabeckiego jest przemyślany nie tylko pod względem estetyki, ale przede wszystkim użytkowości. Wyjątkowy jest także materiał, z którego powstają jego lampy – ręcznie formowane szkło tradycyjną metodą hutniczą. Dzięki temu każdy egzemplarz jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. Projekty tego designera zdobywają na świecie liczne wyróżnienia, m.in. lampa Leda zdobyła prestiżową nagrodę Red Dot Design Award w 2012 r. Zaprojektowane przez niego oświetlenie zaliczane jest do produktów luksusowych z segmentu premium.

le-muy-03-e1443871960955

Nagrabecki ma wieloletnie doświadczenie w kwestii technologii ręcznego formowania szkła metodą hutniczą, dlatego jest w stanie wykonywać nawet pojedyncze zamówienia. Unikatowe lampy mają wielu miłośników wśród klientów indywidualnych. Jeremi Nagrabecki zaprasza do współpracy także architektów, stylistów i projektantów wnętrz. Piękne, ręcznie wykonane oświetlenie nada wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu i zaspokoi gusta najbardziej wymagającego odbiorcy sztuki użytkowej.

jeremi-nagrabecki-fot-tatiana-palucka

Jeremi Nagrabecki urodził się w 1977 roku w Warszawie. Miłość do szkła jako tworzywa zawdzięcza rodzicom Marii Veltuzen-Nagrabeckiej i Leszkowi Nagrabeckiemu, którzy od wielu lat zajmowali się ręcznym wyrobem unikatowych naczyń pod marką Veltuzen. Skończył filologię polską, jednak postanowił kontynuować tradycje rodzinne. Zajął się projektowaniem szklanego oświetlenia i okazało się to jego pasją oraz sposobem na życie. W 2007 roku założył autorską markę Velt, otworzył Galerię Velt oraz Cafe Próżna, które mieszczą się obok siebie w Warszawie przy ulicy Próżnej. Tu można z bliska przyjrzeć się twórczości projektanta.

Zobacz również: