Tej jesieni warszawskie centrum wyposażenia wnętrz Domoteka, należące do IKEA Centres, pozyskało aż sześciu nowych najemców. Znalazły się wśród nich cztery rodzime marki – Acero Polska, Potrzuski, DOMO-SYSTEM i SENPO oraz duńska Sofacompany i niemiecka Nolte.

 Chcemy zapewnić naszym klientom jak najlepszą i najbardziej inspirującą ofertę, dlatego nasze wysiłki zmierzają w kierunku przyciągania nowych, atrakcyjnych marek z segmentu home & living” mówi Olivia Skrzyńska, Shopping Centre Manager, Domoteka, Park Handlowy Targówek i Park Handlowy Janki.

ZOBACZ!  Zwróciła mu uwagę na brak maseczki i została zaatakowana. Łódzka Policja wyjaśnia sprawę

Firma Acero Polska otworzyła w Domotece swój pierwszy salon o powierzchni 47 m2. Producent i dystrybutor wysokiej jakości szafek, komód, stołów, krzeseł i łóżek wykonanych ze stali nierdzewnej dotychczas prowadził sprzedaż wyłącznie internetową. Acero realizuje również indywidualne zamówienia i współpracuje z biurami projektowymi.

Potrzuski to pracownia stolarska z wieloletnią tradycją, oferująca robione na zamówienie drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz eleganckie drewniane meble.  Znakami rozpoznawczymi firmy są dbałość o szczegóły oraz otwartość w podejmowaniu stolarskich wyzwań. Pracownia zagospodarowała lokal o pow. 62 m2.

Nowy salon (pow. 58 m2) postanowił otworzyć również największy producent osłon okiennych we wschodniej Polsce, DOMO-SYSTEM. W bogatej ofercie firmy znalazły się między innymi rolety dzień-noc, rolety rzymskie, żaluzje drewniane, plisy, verticale, moskitiery, rolety zewnętrzne, refleksole, markizy i pergole.

ZOBACZ!  Zwróciła mu uwagę na brak maseczki i została zaatakowana. Łódzka Policja wyjaśnia sprawę

W salonie (pow. 92 m2) SENPO klienci Domoteki mogą zakupić komfortowe łóżka robione na wymiar, wykonane z wysokiej jakości surowców. W asortymencie sklepu dostępna jest także szeroka oferta materacy, szafek nocnych oraz pościeli – nieodzownych elementów każdej  sypialni.

Wśród nowych najemców znalazł się również duński sklep internetowy Sofacompany, oferujący modne skandynawskie meble wypoczynkowe tworzone przez własnych projektantów i posiadający własną linię produkcyjną. Salon w Domotece o powierzchni 346 m2 to drugi showroom firmy w Polsce.

ZOBACZ!  Zwróciła mu uwagę na brak maseczki i została zaatakowana. Łódzka Policja wyjaśnia sprawę

Nolte to jeden z największych niemieckich producentów wyposażenia kuchennego. Firma oferuje swoim klientom wysokiej jakości meble kuchenne wykonywane na zamówienie, dopasowane do pomieszczenia, a przede wszystkim do potrzeb użytkownika. W Domotece zajmie lokal o powierzchni 74 m2.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ