Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, oferująca wysokojakościowe mięsa
i wędliny rodem z Borów Tucholskich firma Gzella już 18 listopada zaprezentuje nowe wnętrze jednego ze swoich sklepów. W Delikatesach Mięsnych Gzella przy ul. Żwirki 1 w Tczewie zmianom ulegną design i wyposażenie. W sklepie pojawi się piec konwekcyjny, dzięki któremu klienci będą mogli kupować mięsa na ciepło.

 Remodeling to efekt zmian koncepcyjnych aranżowania przestrzeni punktów sprzedaży sieci. W ramach tych planów modyfikacji ulegnie wystrój tczewskiego sklepu, jego kolorystyka i umeblowanie. Na ścianach, obok fototapety z motywem lasu, nawiązującej ściśle do lokalizacji firmy – Borów Tucholskich, pojawi się ozdobna biała cegiełka rozjaśniająca wnętrze sklepu. Elementem wyposażenia kojarzącym się z naturą, lasem i lokalizacją firmy Gzella są drewniane meble.

W sklepie pojawią się też nowe sprzęty: piec konwekcyjny oraz lada grzewcza, w których do nabycia będą świeże i przepyszne dania. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wielbiciele mięsa drobiowego będą mieć do wyboru aromatyczne opiekane skrzydła, udka tradycyjne i faszerowane czy z dodatkiem papryki, szynki i szpinaku oraz golonkę i całego kurczaka. Smakosze wieprzowiny będą mogli skosztować żeberek w glazurze, karkówki i schabu z ziołami, pieczonego boczku i golonki oraz kotletów mielonych faszerowanych pieczarkami. Z kolei koneserzy innego typu mięs z pewnością rozsmakują się w pysznej nodze z kaczki. Dodatkowo klienci zyskają możliwość dowolnego skomponowania posiłku, w ofercie Delikatesów Mięsnych Gzella znajdą się bowiem także domowe kluski ziemniaczane, kopytka oraz zdrowe i pożywne surówki.

Jak mówi Hanna Lisewska, prezes Gzella Net, wdrażane zmiany to inwestycja
w wizerunek marki. – Remodeling naszego sklepu to dowód na to, że idziemy z duchem czasu i odpowiadamy na potrzeby klientów. Przede wszystkim pragniemy, by czuli się jak u siebie w domu. Jednocześnie nasze sklepy wyposażamy w nowoczesne urządzenia, takie jak piece konwekcyjne i lady grzewcze, to idealny sposób na prezentację mięs i wyrobów w formie apetycznych dań. Tym samym łączymy najwyższą jakość produktów z atrakcyjnym i komfortowym wnętrzem, do którego chce się wracać – rzecz jasna po smaczne i wartościowe produkty wędliniarskie naszej marki.

O firmie:

W 1985 rozpoczęła się wyjątkowa historia, która rozwija się do dzisiaj, otwierając z każdą dekadą nowe rozdziały.  Mirosław Gzella wcielił w życie odważną wizję zrodzoną z pasji do jakości i dobrego smaku. Początkowo mały zakład wędliniarski z przydomowym sklepem na przestrzeni 30 lat stał się silną korporacją swoim zasięgiem pokrywającą całą Polskę. Domem marki Gzella do dziś jest położona w samym sercu Borów Tucholskich miejscowość Osie. To właśnie w tym malowniczym otoczeniu powstają wysokojakościowe wyroby wędliniarskie – niezmiennie od lat.

Zobacz również: