Izabella Krzan

Torpeda! Takim słowem można określić zdjęcie, które na swoje sociale wrzuciła Izabella Krzan. Tak wyzywającej Izy nie widzieliśmy chyba od pamiętnego konkursu Miss Polonia, w którym zatriumfowała. Prezenterka „Koła Fortuny” zrzuciła z siebie wszystkie ciuchy i zostawiła tylko rozpiętą koszulę. Zmysłowo? To mało powiedziane! Zresztą zobaczcie sami.

Izabella Krzan podnosi temperaturę

Śliczna Izabella Krzan po karierze modelki i zdobyciu tytułu Miss Polonia idealnie odnalazła się w show-biznesie. Obecnie, za sprawą Koła Fortuny jest jedną z najbardziej rozpoznawanych twarzy Telewizji Polskiej. Do tego stopnia, że w tym tygodniu pojawiły się nawet sensacyjne doniesienia, mówiące o tym, że Krzan może zasilić „Pytanie na Śniadanie”. Pisaliśmy o tym w tym artykule. To jednak nie wszystko, bowiem śliczna Izabella znów znalazła się na nagłówkach. Tym razem za sprawą zdjęcia, które wrzuciła do internetu. 

Trzeba przyznać, że dawno Izabelli Krzan nie widzieliśmy w tak odważnym wydaniu. Jasno można powiedzieć, że Iza nie zapomniała jak się pozuje przed kamerą. Ma nadal w sobie to coś, co pozwala jej łączyć karierę fotomodelki i prezenterki telewizyjnej. Olbrzymi talent, charyzma, a do tego zjawiskowe piękno. Zachwalać można ją godzinami. Zresztą, po co to robić, jak wszystko to widać na poniższym zdjęciu?

ZOBACZ!  Maryla Rodowicz zadebiutuje w nowej roli. Internauci są oburzeni

ZOBACZ!  To pije codziennie rano żona Lewego. Domowy przepis na odporność od Anny Lewandowskiej

Zdjęcie zostało wykonane przez profesjonalnego fotografa, a to oznacza, że podobnych ujęć Izabella Krzan ma z pewnością jeszcze w zanadrzu sporo. Dlatego duża część jej fanów zastanawia się czy zdecyduje się upublicznić? Zważając na to, jaki kontakt ma z fanami i z tym, że chętnie dzieli się swoimi przeżyciami, można się tego jak najbardziej spodziewać. Zatem czekamy Izo na więcej, jest na czym zawiesić oko!

Zobacz również: