Małgorzata Rozenek-Majdan

Oj, Małgorzata Rozenek to lubi życie na pełnych obrotach. Przekonaliśmy się o tym na przestrzeni ostatnich miesięcy, a teraz tylko utwierdzamy w tym przekonaniu. Chyba wszyscy już wiedzą, że Perfekcyjna Pani Domu zagra w filmie u Patryka Vegi. Sama podzieliła się szczegółami tej roli, ale to nie wszystko. Rozenek szykuje dla swoich fanów także kolejną niespodziankę. To niekoniecznie może spodobać się tzw. „branży”. Śmiało można rzec, że Małgorzata igra z ogniem.

Małgorzata Rozenek idzie niczym burza, czy spadnie na nią gniew niebios?

Co tu dużo ukrywać, Małgorzata Rozenek błyszczy na nagłówkach portali internetowych. A to z tego powodu, że postanowiła zdradzić nieco tajemnicy na temat roli w filmie Patryka Vegi. Już wcześniej, dość pobieżnie o tym wypowiadał się Antek Królikowski, a teraz głos zabrała sama Perfekcyjna Pani Domu.

Lawina domysłów ruszyła wtedy, kiedy Małgorzata Rozenek wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie, na którym wygląda jakby ktoś ją pobił. Wszystko okazało się charakteryzacją właśnie na potrzeby filmu. Choć nie poznaliśmy jeszcze w jaką rolę wcieli się Perfekcyjna Pani Domu, to sama Rozenek opowiedziała o swoich odczuciach z planu filmowego a także zdradziła kolejną, hitową wiadomość.

„Zaproponowano mi dużo większą rolę i cały swój kalendarz zawodowy ułożyłam pod kalendarz produkcji Patryka (…) Bardzo się cieszę, że mogę wziąć w tym udział, szczególnie że zaraz po tej propozycji od Patryka pojawił się drugi film. Jestem jednocześnie teraz na dwóch planach. Drugi dotyczy komedii romantycznej, jest zupełnie inny ciężar gatunkowy filmów” – przyznaje Małgorzata Rozenek, czym zapewne wprawiła w osłupienie wielu zawodowych aktorów.

Już wcześniej środowisko, choćby ustami Małgorzaty Kożuchowskiej wbiło Rozenek nieco „szpilek”. Kożuchowska złośliwie skomentowała aktorską karierę Perfekcyjnej Pani Domu. Wygląda na to, że Rozenek nic sobie nie robi z takich komentarzy i idzie, jak po swoje.

Dziś mówią o niej wszyscy i co tu dużo pisać, spoglądają z nadziejami. Jeżeli wypali rola w tych dwóch filmach, to zapewne będą ustawiać się po nią kolejki, a to będzie nie w nos innym, poszukującym pracy aktorkom. Małgorzata włożyła kij w mrowisko i tylko od niej zależy, jak ta sytuacja się rozwinie.

A co Wy o tym myślicie? Czy rzeczywiście miejsce Małgorzaty Rozenek jest w świecie filmu, czy powinna się skupić na rzeczach, którymi zajmowała się do tej pory?

źródło: VIVA, mat. prasowe

Zobacz także

  1. Małgorzata Godlewska zwraca uwagę na problem, którym nikt się nie interesuje
  2. Pielęgniarka opowiada jak wygląda sytuacja w szpitalach. Można złapać się za głowę
  3. Lech Wałęsa oszalał? Można nie lubić Kaczyńskiego, ale tym razem przegiął

Zobacz również: