Małgorzata Godlewska

Małgorzata Godlewska została przez wielu okrzyknięta, co tu dużo mówić, królową tandety. Na jej profilach w mediach społecznościowych bryluje lateks, mocna opalenizna oraz powiększone usta. Tym razem jednak o celebrytce zrobiło się głośno z zupełnie innego powodu. Małgorzata zwróciła uwagę na bardzo poważny problem, o którym niestety, w dobie pandemii koronawirusa niewiele się mówi. 

Małgorzata Godlewska porusza wrażliwy, ale ważny temat

Wielu twierdzi, że Małgorzata Godlewska nie byłaby sobą, gdyby co jakiś czas nie sprowokowała połowy Polski. I rzeczywiście chyba tak jest, bo co rusz na profilu Instagramowym Godlewskiej pojawiają się zdjęcia, które poruszają niemalże wszystkich internautów.

ZOBACZ!  Królowa Elżbieta II obawiała się Księżnej Diany. Prawda wyszła na jaw po latach

Dopiero co media rozpisywały się o zdjęciu topless Godlewskiej czy innych, wyzywających pozach i stylizacjach. Tym razem Małgorzata Godlewska znalazła się na nagłówkach portali internetowych z zupełnie innego powodu. Chodzi o to, co napisała na Instagramie. Trzeba przyznać, że w tych słowach jest sporo prawdy, o której niestety tak bardzo zapamiętamy w trudnych, pandemicznych czasach.

Teraz, właśnie w tym momencie (przy drugiej fali) mamy nagły wzrost ilości prób samobójczych z powodu utraty dochodu! To jest fakt i nikt się tym nie interesuje! – pisze przerażona Małgorzata Godlewska.

Przy okazji celebrytka nie przepuściła okazji, aby dać pstryczek w nos rządzącym. „Czy Jacek Sasin może im coś powiedzieć? Na przykład: Nie skacz, oddam Ci tą kasę! Więcej zaangażowania w życie!” – zastanawia się Godlewska.

Pod zdjęciem, które zostało opisane tymi słowami pojawiło się mnóstwo reakcji i komentarzy. Co ciekawe, po raz pierwszy od dość długiego czasu, większość internautów jest solidarna z Małgorzatą Godlewską.

A Wy jak uważacie? Czy Małgorzata Godlewska rzeczywiście zwróciła uwagę na ważny problem? Naszym zdaniem tak. W czasach pandemii wszyscy koncentrują się na koronawirusie, zapominając o innych, istotnych chorobach fizycznych czy psychicznych. Tak być nie powinno. 

źródło: Instagram, mat. prasowe

  1. Pielęgniarka opowiada jak wygląda sytuacja w szpitalach. Można złapać się za głowę
  2. Anna Przybylska zrobiła to tuż przed śmiercią? Zaskakujące rewelacje prasy
  3. Małgorzata Kożuchowska złośliwie o Rozenek. Rodzi się nowy konflikt w polskim show-biznesie?

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ