Małgorzata Godlewska

Małgorzata Godlewska została przez wielu okrzyknięta, co tu dużo mówić, królową tandety. Na jej profilach w mediach społecznościowych bryluje lateks, mocna opalenizna oraz powiększone usta. Tym razem jednak o celebrytce zrobiło się głośno z zupełnie innego powodu. Małgorzata zwróciła uwagę na bardzo poważny problem, o którym niestety, w dobie pandemii koronawirusa niewiele się mówi. 

Małgorzata Godlewska porusza wrażliwy, ale ważny temat

Wielu twierdzi, że Małgorzata Godlewska nie byłaby sobą, gdyby co jakiś czas nie sprowokowała połowy Polski. I rzeczywiście chyba tak jest, bo co rusz na profilu Instagramowym Godlewskiej pojawiają się zdjęcia, które poruszają niemalże wszystkich internautów.

Dopiero co media rozpisywały się o zdjęciu topless Godlewskiej czy innych, wyzywających pozach i stylizacjach. Tym razem Małgorzata Godlewska znalazła się na nagłówkach portali internetowych z zupełnie innego powodu. Chodzi o to, co napisała na Instagramie. Trzeba przyznać, że w tych słowach jest sporo prawdy, o której niestety tak bardzo zapamiętamy w trudnych, pandemicznych czasach.

Teraz, właśnie w tym momencie (przy drugiej fali) mamy nagły wzrost ilości prób samobójczych z powodu utraty dochodu! To jest fakt i nikt się tym nie interesuje! – pisze przerażona Małgorzata Godlewska.

Przy okazji celebrytka nie przepuściła okazji, aby dać pstryczek w nos rządzącym. „Czy Jacek Sasin może im coś powiedzieć? Na przykład: Nie skacz, oddam Ci tą kasę! Więcej zaangażowania w życie!” – zastanawia się Godlewska.

Pod zdjęciem, które zostało opisane tymi słowami pojawiło się mnóstwo reakcji i komentarzy. Co ciekawe, po raz pierwszy od dość długiego czasu, większość internautów jest solidarna z Małgorzatą Godlewską.

A Wy jak uważacie? Czy Małgorzata Godlewska rzeczywiście zwróciła uwagę na ważny problem? Naszym zdaniem tak. W czasach pandemii wszyscy koncentrują się na koronawirusie, zapominając o innych, istotnych chorobach fizycznych czy psychicznych. Tak być nie powinno. 

źródło: Instagram, mat. prasowe

  1. Pielęgniarka opowiada jak wygląda sytuacja w szpitalach. Można złapać się za głowę
  2. Anna Przybylska zrobiła to tuż przed śmiercią? Zaskakujące rewelacje prasy
  3. Małgorzata Kożuchowska złośliwie o Rozenek. Rodzi się nowy konflikt w polskim show-biznesie?

Zobacz również: