Gwiazda

Aktorka od lat występująca w hicie TVP „Na dobre i na złe” już niebawem zostanie mamą. Z pewnością wiadomość ta wywołała niemałe zaskoczenie. Niewielu spodziewało się, że kobieta jest w ciąży.

Widzowie „Na dobre i na złe” są zdumieni

Niewątpliwie większość ludzi z tzw. show-biznesu chętnie chwali się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Na ich Instagramie, czy Facebooku można znaleźć masę zdjęć czy nagrań z domowego zacisza. Na tym tle zdecydowanie wyróżnia się aktorka „Na dobre i na złe”.

Emilia Komarnicka-Klynstra, bo o niej mowa, bardzo oszczędnie dzieli się z fanami informacjami dotyczącymi jej osobistego życia. Z tego powodu, fotografia, którą wstawiła na swój profil na Instagramie wywołała niemałe zamieszanie. Widzimy na niej gwiazdę „Na dobre i na złe” ze sporym brzuszkiem. Użytkownicy Instagrama są zdumieni. Niewielu podejrzewało, że kobieta spodziewa się kolejnego dziecka.

Przypuszczalnie pociecha aktorki przyjdzie na świat już niedługo. Świadczy o tym sporych rozmiarów brzuszek gwiazdy. Warto wspomnieć o bardzo wymownym wpisie, który pod fotografią opublikowała Emilia Komarnicka-Klynstra: „Jesienne nastroje. Nas dwoje #autumnmood #nachwilewyszłosłońce #łapię #spokój #zmiany”.

Przy okazji przypomnijmy, iż serialowa doktor Agata Woźnicka jest już mamą dwuletniego Kosmy. Ojcem chłopca jest inna gwiazda „Na dobre i na złe” – Redbad Klynstra-Komarnicki. Co ciekawe, para poznała się na planie wspomnianego serialu.

Chociaż internauci byli dość zaskoczeni wiadomością o ciąży aktorki, to pod wpisem pojawiło się mnóstwo gratulacji. Ludzie byli pod wrażeniem tego jak Emilia promienieje w ciąży. Komplementom nie było końca. Z pewnością Komarnicka z przyjemnością czyta opinie internautów na swój temat.

„Pięknie pani wygląda”, „Przepiękna!!”, „Cudownie pani wygląda <3”, „Kwitnąca mamusia” – czytamy w komentarzach.

  1. Małgorzata Godlewska zwraca uwagę na problem, którym nikt się nie interesuje
  2. Pielęgniarka opowiada jak wygląda sytuacja w szpitalach. Można złapać się za głowę
  3. Maryla Rodowicz ujawnia kolejną pikantną historię. Nie uwierzycie kto jest jej bohaterem

Zobacz również: