Małgorzata Kożuchowska o Rozenek

W polskim-show biznesie, jak w kalejdoskopie. Sytuacja zmienia się diametralnie. Tak jest i tym razem, kiedy Małgorzata Kożuchowska postanowiła poruszyć kwestię Małgorzaty Rozenek. Pomiędzy fanami obu pań zawrzało. Zobacz, co takiego powiedziała Kożuchowska.

Kożuchowska wbija szpilkę Małgorzacie Rozenek

Zacznijmy od tego, że początku października Internet obiegło zdjęcie zakrwawionej twarzy Małgorzaty Rozenek. Dziś już wiemy, że Perfekcyjna Pani Domu wystąpi w najnowszym filmie Patryka Vegi, a fotka była właśnie częścią charakteryzacji na planie produkcji.

“Wiem, o czym jest ten film. Znam scenariusz, rozmawiałem z Małgosią i Patrykiem. Jestem ciekaw, jak oni to zrobią. Jest to duże wyzwanie dla Małgosi, ale na pewno sobie poradzi” – skomentował nową przygodę Małgorzaty Rozenek Antek Królikowski (za jastrzabpost.pl).

Nieco bardziej wylewna, a przede wszystkim krytyczna była Małgorzata Kożuchowska. Choć nie wytoczyła w kierunku Rozenek najcięższych dział, to między wierszami da się zauważyć, że obie panie, po prostu za sobą nie przepadają.

“Jeżeli do tej pory jej nie wyrzucił, a z tego co wiem, zdjęcia są w toku, to znaczy, że sobie radzi” – przyznała ze szczyptą złośliwości Małgorzata Kożuchowska.

Choć do tej pory nikt nie mówił o konflikcie Małgorzaty Rozenek i Kożuchowskiej, to po tych słowach wydaje się, że dopiero zaczyna się dziać. Jesteśmy ciekawi, czy Perfekcyjna Pani Domu odpowie zdecydowanie bardziej doświadczonej aktorskiej… koleżance.

Wkrótce powinniśmy poznać też opinie innych aktorów co do pomysłu Patryka Vegi, aby jedną z postaci obsadzić właśnie Małgorzatą Rozenek. Jak dobrze wiemy, nie jest ona zawodową aktorką, a to zawsze wywołuje sporo emocji, w przyznajmy to sobie szczerze, w tym dość hermetycznym środowisku.

  1. Bulwersujące szczegóły tragicznej śmierci 8-latki. Rodzice zostali aresztowani
  2. Czy tak powinien zachowywać się lekarz? Pacjentka opisuje wizytę
  3. Książę Karol został na lodzie. Spełnia się czarny scenariusz dla następcy tronu

Zobacz również: