Jarosław Jakimowicz

Wiele razy mogliśmy przekonać się, jak impulsywnym człowiekiem jest Jarosław Jakimowicz. Tym razem pokusił się o ostry komentarz w stronę konkurencyjnej stacji telewizyjnej. “Tego nie da się k… słuchać” – skomentował przekaz płynący z TVN24.

Jarosław Jakimowicz ostro o konkurencji

Aktor współpracuje z Telewizją Polską od 2019 roku i praktycznie nie ma tygodnia czy miesiąca, by Jarosław Jakimowicz nie zasłynął z jakiegoś kontrowersyjnego zachowania czy poglądu na daną sytuację. Tak było i tym razem, kiedy wbił szpilę konkurencyjnej stacji telewizyjnej.

Jakimowicz postanowił na swoim Instagramie poruszyć wypowiedź wirusologa, prof. Andrzeja Horbana. Ten, na antenie TVN24 otwarcie krytykował rząd za zbyt późne podjęcie działań, mających na celu powstrzymanie szalejącej pandemii koronawirusa. Zdaniem profesora dyskusja o zamknięciu szkół czy ponownym obowiązku noszenia maseczek została podjęta zbyt późno, a transmisja wirusa już nastąpiła.

Tego nie da się k słuchać ‼️ kolejny gość, profesor, /Pan Horban/ wirusolog i cały czas kolejny prowadzący WMAWIA żeby usłyszeć od gościa, że rząd reaguje zbyt późno, że źle reaguje, że wcześniej powinny być zakazy generalnie wszystkiego. Jak były zakazy to jak mantrę powtarzali, że źle, że ludzie tracą i że są zakazy. Teraz wszyscy piszczą, że siłownie zamknęli ‼️Na litość Boską we Francji wprowadzają godzinę policyjną ‼️co byście w takiej sytuacji gadali?! I jeszcze jedno. Wiem, wiem a w tej Twojej reżimówce jest jeszcze gorzej 😜 odpuście już sobie te komentarze.” – grzmi Jarosław Jakimowicz.

Jak widać Jakimowicz nie tylko zaatakował wirusologa, ale też samą stację TVN24 i dziennikarzy, który jego zdaniem, jak mantrę wałkują temat zbyt późnej reakcji rządu. Jakimowicz z tym się nie zgadza i co tu dużo mówić, można odczytać, że zarzuca hipokryzję prywatnemu nadawcy telewizyjnemu. To już nie pierwszy raz, kiedy aktorowi puszczają nerwy, ale wydaje się, że tym razem brzmi to sensownie. Zgadzacie się z ostrą opinią Jakimowicza?

  1. Pielęgniarka opowiada jak wygląda sytuacja w szpitalach. Można złapać się za głowę
  2. Małgorzata Godlewska zwraca uwagę na problem, którym nikt się nie interesuje
  3. Maryla Rodowicz ujawnia kolejną pikantną historię. Nie uwierzycie kto jest jej bohaterem

Zobacz również: