Lech Wałęsa

O tym, że Lech Wałęsa nie darzy sympatią Jarosława Kaczyńskiego nie trzeba przypominać. Można wręcz rzec, że były Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej pała nienawiścią do lidera prawej strony sceny politycznej. Dlatego też co jakiś czas w swoich mediach społecznościowych brutalnie atakuje Kaczyńskiego. Tym razem jednak przesadził i to ostro. Jego słowa można odebrać jako podżeganie do morderstwa, co utwierdza wpis Beaty Mazurek z Prawa i Sprawiedliwości.

Czy Lech Wałęsa zwariował?

Takie komentarze, jak powyższy nagłówek można przeczytać w mediach społecznościowych po tym, na co odważył się były Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej. Lech Wałęsa zamieścił szokujący wpis na Facebooku. Dlatego też wiele osób do teraz przeciera oczy z niedowierzania, czy to naprawdę się wydarzyło. Tak, niestety, ale wydarzyło się.

„Zawsze ostrzegałem przed Kaczyńskimi i i ich kumplami. Zawsze uważałem ze prędzej czy później będzie tylko możliwość fizycznego ich usunięcia niezależnie od ceny. Jak będziecie przekonani, będę do dyspozycji” – szokuje Lech Wałęsa.

Na ten wpis błyskawicznie zareagowała Beata Mazurek z Prawa i Sprawiedliwości, która odniosła podobne wrażenie, jak większość internautów.

„Podżeganie do przestępstwa, to zachowanie mafiozów. Ten haniebny wpis jest swoistym zleceniem na morderstwo. Nienawiść odbiera ludziom rozum, a wpis Lecha Wałęsy jest tego dobitnym przykładem” – grzmi Beata Mazurek.

O kondycję psychiczną Lecha Wałęsy obawiają się internauci. Większość z nich jest wręcz oburzona wpisem byłego Prezydenta.

„Laureat pokojowej nagrody Nobla. „Fizyczne usunięcie niezależnie od ceny” – co konkretnie ma Pan na myśli? Ja powiem łagodniej – należy Pana zamknąć w Tworkach niezależnie od ceny”, „Obraz upadku. Z każdym wpisem smutniejszy”, „Po takiej wypowiedzi to rzeczywiście wypadałoby się oddać do dyspozycji… ale sądu za ten swoisty język miłości. Jak widać mamy jednak wolność wypowiedzi skoro każdy może pleść od rzeczy” – czytamy w komentarzach pod wpisem Wałęsy.

  1. Maryla Rodowicz ujawnia kolejną pikantną historię. Nie uwierzycie kto jest jej bohaterem
  2. Chiny ogłaszają gotowość do wojny. Mobilizacja marynarki wojennej
  3. Królowa Elżbieta II otrzymała okrutny cios. Zdrada w brytyjskiej rodzinie królewskiej
  4. Monika Olejnik zlinczowana publicznie. Jej reakcja wywołała burzę
  5. Poczta Polska wysyła kolejne wezwania. Wiemy jak uniknąć zapłaty abonamentu

Zobacz również: