Królowa Elżbieta II cios

Brytyjskie media nie mają wątpliwości. Królowa Elżbieta II została okrutnie potraktowana przez bliską jej osobę. Padają poważne zarzuty. Mówi się nawet o zdradzie.

Królowa Elżbieta II miała wiedzieć o całej sprawie

Wydaje się, iż to co spotkało brytyjską królową można podsumować słowami znanego powiedzenia “niedaleko pada jabłko od jabłoni”. Do tej pory to Książę Karol miał przypiętą łatkę niewiernego męża. Jednak okazuje się, że nie tylko syn Elżbiety II ma słabość do kobiet. Jego ojciec, a jednocześnie mąż monarchini, również ma sporo za uszami.

W sieci huczy o romansie Księcia Filipa z Lady Brabourne. Sprawa jest o tyle szokująca, że kobieta jest od wielu lat przyjaciółką Windsorów. Z brytyjską rodziną królewską zapoznała się dzięki swojemu ówczesnemu mężowi. Jak twierdzą źródła, kobieta od razu wpadła w oko mężowi Królowej Elżbiety II. Nic dziwnego, od zawsze mogła poszczycić się niezwykłą urodą.

Zdaniem tabloidów, z biegiem lat relacja pomiędzy Lady Brabourne i Księciem Filipem stawała się coraz bardziej zażyła. Księcia Edynburga i jego przyjaciółkę mają wiele wspólnego: takie samo poczucie humoru czy zamiłowanie do aktywnego trybu życia. Podczas gdy Królowa Elżbieta II poświęcała się królewskim obowiązkom, jej małżonek spędzał czas u boku innej kobiety. 

Z pewnością sporym zaskoczeniem jest to, że przypuszczalnie Królowa Elżbieta II bardzo dobrze wie o relacji Księcia Filipa i lady Brabourne. Mało tego, akceptuje słabość swojego męża do pięknych kobiet. Mają świadczyć o tym jej słowa: “Niektórzy mężczyźni mają pewne potrzeby, co nie znaczy, że mniej kochają swoje żony”.

Jednakże pomimo cichego przyzwolenia, monarchini robi wszystko, aby uciszyć pogłoski o zdradzie męża. Z tego powodu chętnie zaprasza rzekomą kochankę Filipa na królewskie przyjęcia. Takimi gestami Elżbieta II chce pokazać, iż w rzeczywistości romans to tylko złośliwa plotka.

Kończąc warto podkreślić, iż są też tacy dziennikarze, którzy twierdzą, iż Księcia Filipa łączy z Lady Brabourne tylko przyjaźń. Niewątpliwie nigdy się nie dowiemy jak jest naprawdę. Przypuszczalnie, bez względu na charakter tej sensacyjnej relacji, Królowa Elżbieta II nie skomentuje jej ani słowem.

Źródło: Viva

  1. Anna Przybylska zrobiła to tuż przed śmiercią? Zaskakujące rewelacje prasy
  2. Bulwersujące szczegóły tragicznej śmierci 8-latki. Rodzice zostali aresztowani
  3. Czy tak powinien zachowywać się lekarz? Pacjentka opisuje wizytę

Zobacz również: