Monika Olejnik

Dziennikarka TVN-u zdenerwowała użytkowników popularnego portalu społecznościowego. Ludzie nie mogą pojąć, że Monika Olejnik mogła zaapelować o coś takiego do milionów Polaków. Olejnik została dosłownie zlinczowana na publicznym forum.

Monika Olejnik wywołała burzę

Niewątpliwie gospodyni “Kropki nad i” należy do osób, które chętnie komentują bieżące wydarzenia w Polsce i zagranicą. Tym razem, Olejnik zabrała głos w sprawie panującej pandemii.

Popularna dziennikarka skrytykowała postawę polityków, zwłaszcza tych, którzy sprawują władzę. Zdaniem Moniki Olejnik przez okres wakacyjny rządzący nie zrobili nic, aby zapobiec obecnej sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Jednocześnie Monika Olejnik zaapelowała do Polaków o wsparcie pracowników służby zdrowia oraz nauczycieli. Z pozoru szczytna idea wywołała sporą burzę w sieci. Posypały się gorzkie słowa pod adresem lekarzy.

Te słowa utkną w pamięci Olejnik

„Ale za co dziękować? Że nie chcą przyjmować w przychodniach, ale prywatnie już tak??? Co z przysięgą Hipokratesa?”, „Pani Moniko z całym szacunkiem, teraz? za co ? Za teleporady?”, „A czy stanowisko WHO Pani czytała czy tylko powtarza to, co usłyszy Pani w mediach? Bo do lekarzy dostać się nie można, więc komu de facto Pani bije to brawo? Tym, którym trzeba płacić za wizytę? Którym? Gdzie oni są?” – czytamy w komentarzach.

To jeszcze nie koniec. Im głębiej w las, tym bardziej przerażający atak na apel Moniki Olejnik. „Jakie owacje dla służby zdrowia!!?? Chyba to żart!! Państwowa służba zdrowia odcięła się od pacjentów i mają nas w dupie!! Gdzie się nie pójdzie to traktują nas jak chamstwo i buractwo!”, „Lekarze to obecnie dezerterzy”.

Czy uważacie, że Monika Olejnik ma rację zachęcając ludzi do wspierania służby zdrowia? A może zgadzacie się z opiniami internautów krytykujących lekarzy?

Zobacz również: