Monika Olejnik zlinczowana publicznie. Jej reakcja wywołała burzę

1
Monika Olejnik

Dziennikarka TVN-u zdenerwowała użytkowników popularnego portalu społecznościowego. Ludzie nie mogą pojąć, że Monika Olejnik mogła zaapelować o coś takiego do milionów Polaków. Olejnik została dosłownie zlinczowana na publicznym forum.

Monika Olejnik wywołała burzę

Niewątpliwie gospodyni “Kropki nad i” należy do osób, które chętnie komentują bieżące wydarzenia w Polsce i zagranicą. Tym razem, Olejnik zabrała głos w sprawie panującej pandemii.

Popularna dziennikarka skrytykowała postawę polityków, zwłaszcza tych, którzy sprawują władzę. Zdaniem Moniki Olejnik przez okres wakacyjny rządzący nie zrobili nic, aby zapobiec obecnej sytuacji epidemiologicznej w kraju.

View this post on Instagram

#owacjedlalekarzy #owacjedlasluzbyzdrowia #owacjedlanauczycieli Nie możemy za błędy polityków – teraz obciążać lekarzy i innych pracowników ochrony zdrowia! To nie jest czas na #hejt i kolejne spory, rywalizację o stołki polityczne. To czas na ratowanie naszego zdrowia! Na życzliwość i inwestycje w szpitale. To czas na strategiczną pomoc dla medycyny. Nic się nie cofnęło – COVID19 nie znika! Niezbędne są nowe, skuteczne pomysły na pilne finansowanie szpitali. Nowe inwestycje w edukacje medyczną! Politycy i my wszyscy musimy wspierać pracowników OCHRONY ZDROWIA. Bądźmy proszę ostrożni! Dbajmy o odporność👏👏😍 Zamiast narzekania i hejtu polecam #kulture #sport i pamietajmy #szacunek ponad podziałami! Pamiętajmy o CODZIENNEJ ŻYCZLIWOŚCI dla wszystkich pracowników OCHRONY ZDROWIA i dla nauczycieli❤️ Razem tworzymy wirtualny stadion z owacjami ponad podziałami 👏👏👏 Wielkie Dzięki❤️ #szacunek #edukacja #nauczyciele #odpowiedzialność #tolerancja #lekarze #covid_19 #szpitale #respect #kultura #kino #pomagajmysobie #niejesteśsam #life #nofilter #pasja #wolnemedia #monikaolejnik #kropkanadi #inspiration #tvn24 #tvnpl @tvn24.pl @maciej_stuhr @andrzejchyra_official @martyna.world @malgorzatakozuchowska_ @musialowskimaciej @mgortat13 @szczygiel_mariusz @wojciech.szczesny1 @adam_nawalka @arturrucinskibaritone @piotrbeczala @edyta_bartosiewicz_official pl @patrycja_markowska_official @kopczynski.jacek @edyta_bartosiewicz_official @szczygiel_mariusz @sebastiankarpielbulecka @pkrupinska @jakub.jozef.orlinski @kayah_official @viva_magazyn @player.pl @tokarczuk_olga @rina_vi_ @festiwalgoryliteratury @ostaszewskamaja_official @kach_blazejewska_dietetyk @annalewandowskahpba @mgortat13 @nartowa.pani @chodakowskaewa @kuba.blaszczykowski @kamilgrosicki10 @_rl9 @robertkubica_real @zielu_94 @arekmilik @wojciech.szczesny1 @grzegorz.krychowiak @guardiolaoficial @cristiano @leomessi @neymarjr @marina_official @cswtorun @muzeumsztuki @polinmuseum @vogue.polska @galeria_zacheta @player.pl @eurosportpl @iga.swiatek @tokarczuk_olga @jan_komasa @szumowska.m @rina_vi_ @irek_grin @onetsport @sportowefakty @przeglad @myfitness.pl @eurosport #wspieramywas

A post shared by Monika Olejnik (@monikaolejnik_official) on

Jednocześnie Monika Olejnik zaapelowała do Polaków o wsparcie pracowników służby zdrowia oraz nauczycieli. Z pozoru szczytna idea wywołała sporą burzę w sieci. Posypały się gorzkie słowa pod adresem lekarzy.

Te słowa utkną w pamięci Olejnik

„Ale za co dziękować? Że nie chcą przyjmować w przychodniach, ale prywatnie już tak??? Co z przysięgą Hipokratesa?”, „Pani Moniko z całym szacunkiem, teraz? za co ? Za teleporady?”, „A czy stanowisko WHO Pani czytała czy tylko powtarza to, co usłyszy Pani w mediach? Bo do lekarzy dostać się nie można, więc komu de facto Pani bije to brawo? Tym, którym trzeba płacić za wizytę? Którym? Gdzie oni są?” – czytamy w komentarzach.

To jeszcze nie koniec. Im głębiej w las, tym bardziej przerażający atak na apel Moniki Olejnik. „Jakie owacje dla służby zdrowia!!?? Chyba to żart!! Państwowa służba zdrowia odcięła się od pacjentów i mają nas w dupie!! Gdzie się nie pójdzie to traktują nas jak chamstwo i buractwo!”, „Lekarze to obecnie dezerterzy”.

Czy uważacie, że Monika Olejnik ma rację zachęcając ludzi do wspierania służby zdrowia? A może zgadzacie się z opiniami internautów krytykujących lekarzy?

1 KOMENTARZ

  1. Trzeba mieć niespełna rozumu obwiniając rząd że nic nie zrobił w czasie wakacji z pandemią a co zrobił świat też nic jeśli Olejnik i inni mają gotową receptę na covida to niech zaczną działać a nie tylko obwiniać. A lekarze zawsze myśleli że mają intratną posadkę i zatracili godność niesienia pomocy bezinteresownie zgodnie z przysięgą Hipokratesa więc za co im dziękować i jakich podziękowań oczekują!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ