fot. Policja

Policja w Gliwicach dziękuje internautom, którzy pomogli śledczym w ustaleniu tożsamości nastolatki, która skoczyła z mostu nad DK 88. Dziewczyna zginęła na miejscu.
Do tragedii doszło w niedzielę, 13 października. Przed godziną 21 z wiaduktu znajdującego się nad ulicą Toszeckiej w Gliwicach rzuciła się 15-letnai dziewczyna. Gliwicka policja na swojej stronie internetowej zaapelowała do internautów o pomoc w ustaleniu tożsamości nastolatki.

Dziewczyna była ubrana w niebieską kurtkę dżinsową, biały t-shirt z krótkim rękawem marki Primark oraz niebieskie spodnie dżinsowe.
Policja dziękuje za pomoc:udostępniliśmy apel policjantów Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach. Nasi śledczy mieli problem z ustaleniem tożsamości zmarłej śmiercią samobójczą bardzo młodej kobiety. Do zdarzenia doszło 13 października. Znana jest już tożsamość denatki, to 15-latka z województwa mazowieckiego. Dziękujemy za pomoc w udostępnieniu naszej prośby. Apel opublikowany na stronie gliwickiej policji udostępniły lokalne redakcje, za nimi internauci i tak dotarł on do osoby, która rozpoznała zmarłą po rysopisie, a przede wszystkim – po opisie odzieży, w jaką nastolatka była ubrana.
Dziękujemy zarówno dziennikarzom, jak i internautom, którzy udostępniali nasz komunikat na stronach internetowych i w portalach społecznościowych (…)”

eps