Marta Manowska o marzeniach

Znana i lubiana gwiazda TVP, Marta Manowska podzieliła się na Instagramie szczerym wyznaniem. Wszyscy fani mogą przeczytać, o czym marzy Manowska. Choć marzenie wydaje się całkiem realne, to nie wiadomo, czy uda się je zrealizować. Niemniej jednak wszyscy ściskają kciuki za Martę.

Marta Manowska zdradziła swoje marzenie

O tym, że Marta Manowska lubi podróże wie każdy, kto choć przez chwilę zapoznał się z postacią prezenterki TVP. Manowska jest niezwykle szanowana zarówno w pracy, jak i wśród fanów. Nie dziwi zatem, że jej programy, jak Sanatorium Miłości, czy Rolnik szuka żony biją rekordy popularności, gromadząc wielomilionową widownię.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Władimir Putin przystępuje do działania. Świat patrzy z niedowierzaniem

To właśnie na planie Rolnika Manowskiej udało się zwiedzić sporą część Polski, czego zresztą nie ukrywa. Marta Manowska ma jednak wielkie marzenie – chciałaby w najbliższym czasie odwiedzić Hel. Właśnie wyznała to na swoim Instagramie.

Hel to zresztą chyba jedno z ulubionych miejsc Marty Manowskiej. Jak sama przyznała, ostatni raz była w nim nieco ponad dwa miesiące temu i już nie może doczekać się kolejnej wizyty. Zastanawia się tylko, czy da radę zrealizować swoje plany – ze względu właśnie na napięty grafik w pracy.

ZOBACZ TAKŻE: Wpadka Katarzyny Cichopek. Śmieje się cały polski Internet

Zobacz również: