Katarzyna Cichopek zanotowała wpadkę

Gwiazda „M jak miłość”, a także wielu innych programów rozrywkowych TVP, Katarzyna Cichopek zanotowała wpadkę na Instagramie. Choć było to, powiedzmy sobie szczerze delikatne potknięcie, to nie umknęło ono uwadze czujnych Internautów. 

O tej wpadce Katarzyny Cichopek jest głośno

Katarzyna Cichopek to gwiazda, która darzona jest niezwykłym szacunkiem. O ile wiele innych gwiazd TVP, czy także innych telewizji na co dzień musi zmagać się z hejtem, to Cichopek rzadko czyta na swój temat niemiłe słowa. Nawet, jeśli teraz zanotowała wpadkę na Instagramie, to fani potraktowali całą sytuację z przymrużeniem oka.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Władimir Putin przystępuje do działań. Świat patrzy z niedowierzaniem

O co tak naprawdę poszło? Katarzyna Cichopek wrzuciła na Instagram zdjęcie przedstawiające jej chwile relaksu. Serialowa Kinga Zduńska leży na kocu i jak sama napisała, towarzyszy jej cisza i spokój. To w tej chwili wymarzony urlop dla niej. Na fotce widzimy też, że Cichopek czyta książkę. Właśnie to, najbardziej zainteresowało Internautów, którzy zapytali, co to za pozycja.

Gwiazda „M jak miłość” podzieliła się tytułem książki. Problem jednak w tym, że zanotowała przy tym wpadkę – błąd ortograficzny. „Zabrałam mężowi „Ilozjonista” R. Mróz” – napisała Katarzyna Cichopek.

Czujni Internauci szybko wytknęli błąd, że słowo Iluzjonista pisze się przez „u” otwarte. Serialowa Kinga Zduńska nie zareagowała jednak na komentarz, lecz znając jej charakter, wpadka wywołała z pewnością prędzej uśmiech na jej twarzy, niż smutek. W końcu każdemu z nas może zdarzyć się małe potknięcie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

🤓📚 #czytam #spokój #relax #readingtime #booklover #urlop #ciszaispokój

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Katarzyna Glinka zdradziła plany na przyszłość. Fani gratulują jej znakomitego wyboru

Zobacz również: