oto plany, jakie ma Katarzyna Glinka

Ostatnio Katarzyna Glinka pochwaliła się swoim nowym domem. Teraz gwiazda, znana przede wszystkim z telewizji poszła o krok dalej i zdradziła swoje plany na przyszłość. Fani są zachwyceni i gratulują jej takiego wyboru. Zobacz, co wywołało aż tak pozytywny odbiór.

Wiemy, jakie plany ma Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka to niezwykle lubiana aktorka, kojarzona głównie z serialem Barwy Szczęścia, emitowanym na antenie TVP 2. Mało kto jednak wie, że Glinka oprócz seriali, podkłada swój głos także w polskim dubbingu. Jej dubbing możemy podziwiać między innymi w serii filmów Walta Disneya, znanymi jako Dzwoneczek. Aktorka dała poznać się także ze strony rozrywkowej, dzięki występom w takich show, jak Taniec z Gwiazdami, Gwiazdy tańczą na lodzie, czy Twoja twarz brzmi znajomo.

Nie dziwi zatem, że fani chcą wiedzieć, co na co dzień porabia Katarzyna Glinka. Ta spełnia ich oczekiwania, bowiem często w mediach społecznościowych, a w szczególności na Instagramie, dzieli się swoim życiem prywatnym. Tak było ostatnio, kiedy Glinka pochwaliła się nowym domem. Teraz poszła o krok dalej. Gwiazda serialu Barwy szczęścia zdradziła swoje plany na niedaleką przyszłość.

GORĄCY TEMAT: Wypłynęło przerażające nagranie wideo z Białorusi. Obserwatorzy dostrzegli coś zagadkowego

Co takiego zamierza zrobić Katarzyna Glinka? „Przenoszę się do Hiszpanii” – napisała zagadkowo na Instagramie. Fani odkryli jednak przesłanie tej wiadomości i gratulują Glince dobrego wyboru kierunku urlopowego. Na Półwyspie Iberyjskim jest pięknie, jak nigdzie indziej. Glinka nie zdradziła jednak w którą część Hiszpanii zamierza się wybrać.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Katarzyna Glinka (@katarzynaglinka)

„Popieram pomysl. Ja wlasnie wygrzewam sie w Hiszpani”, „Kasiu to też jest moim marzeniem, ale tylko Kanary dwie wyspy pozdrawiam” – piszą w komentarzach zachwycone fanki (pisownia oryginalna).

ZOBACZ TAKŻE: Izabella Krzan znów odkryła ciało. Niby niczym niewyróżniający się strój kąpielowy pokazał o ciut za dużo?

Zobacz również: