Miss Polonia z roku 2016, Izabella Krzan kolejny raz wywołała dyskusję w mediach społecznościowych. Wszystko z powodu zdjęć, które pojawiły się na jej Instagramie. Gwiazda „Koła Fortuny” zebrała mnóstwo pochwał, a fanki są wręcz zachwycone jej ciałem. Wszystko odsłonił strój kąpielowy.

Izabella Krzan na gorących zdjęciach

O tym, że Izabella Krzan należy do najpiękniejszych Polek nie trzeba nikomu przypominać. W końcu gwiazda w 2016 roku sięgnęła po tytuł Miss Polonia, a od dłuższego już czasu przyzwyczaja do swojej urody na antenie TVP. Aniołek „Koła Fortuny” nie stroni od odważnych zdjęć w strojach kąpielowych. Tak było i tym razem, gdzie bikini odsłoniło walory gwiazdy Telewizji Polskiej.

GORĄCY TEMAT: Wypłynęło przerażające nagranie wideo z Białorusi. Obserwatorzy dostrzegli coś zagadkowego

Zdjęcia pojawiły się na Instastory gwiazdy. Izabella Krzan kolejny raz wybrała się prawdopodobnie na krótki urlop. Po zdjęciach można wywnioskować, że tym razem chilluje nad jednym z jezior lub zalewów w Polsce.

Z pozoru niczym niewyróżniające się czarne bikini spowodowało zachwyt wśród fanów i fanek gwiazdy. Na jednym ze zdjęć możemy podziwiać niemalże całą figurę, bowiem Izabella Krzan stoi we wodzie, zanurzona po kolana. Kolejna fotka to zaś poza, w której aniołek „Koła Fortuny” nieco odważniej wyeksponował swój dekolt.

Internauci są pod wrażeniem takiej sylwetki Izabelli Krzan i są pewni, że mimo upływających lat, jeszcze niejeden konkurs piękności z powodzeniem by wygrała. A Wy jak myślicie, czy Krzan rzeczywiście jest posiadaczką idealnego, dopracowanego do perfekcji ciała, a przy tym dysponuje świetnym talentem i już wkrótce podbije telewizyjne salony?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wpadka Katarzyny Cichopek. Dziś cały Internet ma ubaw po pachy

Zobacz również: