Taniec z Gwiazdami: Iwona Pavlović

Iwona Pavlović to prawdziwa legenda tanecznego show. Wielu fanów uważa, że bez charyzmy Iwony, Taniec z Gwiazdami nie byłby w tym miejscu, w którym jest dzisiaj. Mówiąc wprost, nie osiągnąłby aż tak wielkiego sukcesu. Pavlović to niesamowita osobowość, co właśnie zostało docenione. Wielokrotna mistrzyni Polski w tańcu, a obecnie członek jury Dancing with the Stars nie ukrywa, że ten dzień jest jej najpiękniejszym dniem w życiu. 

Iwona Pavlović nie kryje wzruszenia po tym, co ją właśnie spotkało

Popularna „Czarna Mamba” radosną wiadomością podzieliła się za pośrednictwem swojego Instagrama. Okazuje się, że właśnie w Ciechocinku odsłonięto jej gwiazdę na deptaku. Dlatego też Iwona Pavlović jest niesamowicie wzruszona takim docenieniem.

Miałam przyjemność i zaszczyt odsłonić swoją gwiazdę na deptaku. Burmistrz miasta Ciechocinek, Pan Leszek Dzierżewicz, Radni Miasta, Wioletta i Dariusz Król, tancerze z klubu Dance&Dance i wspaniała publiczność przygotowali mi prawdziwie królewskie przyjęcie. Radość, uśmiech…tyle miłości z Waszych serc…. Dziękuję…To jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu… Życie jest piękne – napisała na Instagramie Iwona Pavlović.

Taniec z Gwiazdami (Dancing with the Stars) to dla niej drugi dom?

Nie ma co ukrywać, że to z pewnością Taniec z Gwiazdami pozwolił wypłynąć Iwonie Pavlović na wielkie wody. Nie oszukujmy się jednak i tak jak napisaliśmy we wstępie, to obustronny sukces. Wydaje się, że taneczne show i Iwona tworzą zgrany monolit. Jeden bez drugiego by nie przetrwał. To odważna, ale całkiem realistyczna teza.

GORĄCY TEMAT: Putin przystępuje do działania. Świat patrzy z niedowierzaniem na zachowanie Prezydenta Rosji

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Iwona Pavlović 🖤 (@iwonapavlovic)

Wzruszenia takim docenieniem Iwony Pavlović nie kryją jej fanki. Dlatego na Instagramie aż roi się od ciepłych słów, które niczym gorąca lawa popłynęły w komentarzach pod postem. „Królowa jest tylko jedna ! To nic dziwnego, że zgotowano Jej królewski dzień”, „oby więcej takich pieknych dni”, „Gratulacje!”, „W końcu Panią ktoś docenił. Zasłużyła Pani, jak mało kto” – nie sposób zacytować wszystkich komentarzy, a jest ich naprawdę bardzo, ale to bardzo wiele.

Czy oglądacie Taniec z Gwiazdami i tak, jak wielu Internautów, też uważacie, że Pavlović, popularna „Czarna Mamba” to najbardziej charyzmatyczna postać tanecznego show?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Marta Manowska marzy tylko o jednym. Fani ściskają kciuki, aby się powiodło

Zobacz również: