Ojciec grób

Cała historia brzmi, jak wymyślona, powiedzmy sobie szczerze, nie do końca normalna bajka. Jednak to wszystko wydarzyło się naprawdę. Ojciec postanowił wykopać grób i położył się w nim obok swojej żyjącej córki. Wiadomo dlaczego zdecydował się na aż tak desperacki krok. 

Ojciec wykopał grób i położył się obok córki

Mimo, że wszystko nie rozegrało się w Polsce, to szokująca historia błyskawicznie obiegła portale internetowe i social media w naszym kraju. Cała historia miała miejsce w południowo-zachodnich Chinach. Wydarzyła się w prowincji Sichuan.

Dlaczego ojciec zdecydował się wykopać grób i położyć się w nim razem z córeczką? Zacznijmy od początku, aby dokładnie zrozumieć powody aż tak desperackiego kroku.

2-letnia dziewczynka cierpi na talasemię. To bardzo często spotykana choroba, na którą zapadają dzieci w Azji. Nazywana jest inaczej niedokrwistością tarczowatokrwinkową. Jest określana jako choroba wrodzona, czyli taka, z którą się rodzimy. Prawdopodobnie wspomniana dziewczynka cierpi na najcięższą odmianę talasemii. Dlatego też konieczna jest transfuzja krwi. Rodzice dziewczynki zdecydowali się nawet na kolejne dziecko, aby ratować swoją córeczkę. Problem jednak w tym, że transfuzji nie można dokonać bezpośrednio po porodzie.

W związku z tym zaczyna im brakować już nadziei. Pozostaje liczyć na cud, o który też coraz ciężej. Rodzina wydała już kilkanaście tysięcy funtów na leczenie córeczki, zaciągając nawet pożyczki. To wszystko jednak nie wystarczyło, a choroba coraz bardziej postępuje.

Wobec tego ojciec dziewczynki zdecydował się na desperacki krok. Postanowił, że przygotuje już grób swojej córeczce. Mało tego. Postanowił położyć się tam razem z jeszcze żywą córeczką. Po to, aby przyzwyczajać się z miejscem wiecznego spoczynku swojej córki. Ojciec kładzie się z córeczką w grobie codziennie. W ten sposób przygotowuje się na najgorsze.

źródło: The Sun

  1. Katarzyna Cichopek rozpala zmysły. Wszyscy patrzą tylko w jedno miejsce
  2. Tak wygląda jedzenie w jednym z polskich szpitali. Trzymajcie się krzeseł
  3. Sprawdź które owoce mają najwięcej witamin. Cytryny, banany a może awokado?
  4. Wygrałbyś w „Milionerach”? Z pozoru proste pytanie sprawiło uczestnikowi sporo kłopotów
  5. NASA: ogromna 600 metrowa asteroida zbliży się do Ziemi. Czy mamy się czego obawiać?

 

Zobacz również: