Jasnowidz Jackowski z trudem powstrzymał łzy. Powiedział coś naprawdę strasznego

3
Jasnowidz Krzysztof Jackowski o III WŚ?

Krzysztof Jackowski kolejny raz wstrząsnął opinią publiczną. W transmisji na żywo mogliśmy dostrzec u niego szkliste oczy, podczas gdy opowiadał o swoich przerażających odczuciach. Dlatego też, może to sugerować, że Jackowski jest pewien swojej wizji i z trudem powstrzymał łzy w strachu przed tym, co wkrótce ma się wydarzyć.

Jasnowidz Jackowski w swoich myślach zobaczył coś strasznego

Na początku transmisji Krzysztof Jackowski nawiązał do swoich ostatnich wizji i przeczuciu o trzech prowokacjach na świecie. To już dało wyraźny sygnał, że ma nam do przekazania coś naprawdę strasznego. Wszystkim w głowach z pewnością zaczęła świtać III wojna światowa, czego obserwatorzy jego transmisji na żywo dali znać w komentarzach.

Mamy pierwszą prowokację (…) Wybuch, który miał miejsce w Libanie w mojej ocenie był sprowokowany. W mojej ocenie to był zamach – zaszokował wszystkich zgromadzonych Krzysztof Jackowski.

To jednak nie jedyna rzecz, jaką Jasnowidz Jackowski miał do przekazania. Dlatego pociągnął ten wątek w kierunku, w którym można było się spodziewać. Wyglądał z pewnością na pewnego siebie, co może szczególnie przerażać. Czy rzeczywiście na naszych oczach zaczyna spełniać się jego scenariusz, jakim jest III wojna światowa?

ZOBACZ TAKŻE: Nagranie z Białorusi podbija Internet. Dostrzeżono na nim kilka niepasujących elementów

Drodzy Państwo w mojej ocenie i w moim poczuciu jest to jedna z moich zapowiadanych prowokacji. Pierwsza poważna prowokacja, która dzięki Bogu nie została podjęta – wyjawił tajemniczo jasnowidz z Człuchowa.

Świat w obliczu III wojny światowej?

Dalej był jeszcze bardziej przerażający, a jego głos jakby się łamał. Przyznał, że dostrzega dziwne ruchu militarne Stanów Zjednoczonych w Europie, a także podejrzaną pandemię koronawirusa.

Cała sytuacja na świecie jest napięta (…) Być może świat do czegoś się szykuje (…) Jestem przekonany w moim poczuciu, że Prezydent Libanu i Hezbollah chcą szybko załagodzić sytuację przed swoim narodem, że jest to przypadek i nikt z zewnątrz nic tu nie zrobił – kontynuował Krzysztof Jackowski.

Co to może oznaczać? Czy rzeczywiście, ktoś chciał sprowokować Liban i Izrael do rozpoczęcia konfliktu? Zdaje się, że to sugeruje Jasnowidz Jackowski, co potwierdza także dalsza część jego wypowiedzi.

POPULARNE TERAZ: Mocna wypowiedź Władimira Putina. Świat będzie przyglądał się jego działaniom?

Takie wywiady, jak amerykański, czy Mosad myślę, że w tak ważnym punkcie dla Izraela, jakim jest Liban doskonale wiedzą, co kryje się pod każdym kamieniem w tym Państwie. Nie ma tutaj dyskusji. Na pewno Mosad doskonale wiedział, co mieści się w tym miejscu, które wybuchło – snuje swoją teorię Krzysztof Jackowski.

Wiele osób nie dowierza w słowa jasnowidza. Wielu jest jednak przerażonych. Wydaje się, że Jackowski swoimi słowami wywołał olbrzymie poruszenie w Internecie. A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czy podzielacie odczucia słynnego jasnowidza, który zdawał się sugerować, że III wojna światowa zbliża się nieubłaganie?

3 KOMENTARZE

  1. TO nie są żadne rewelacje. BIBLIA, od zawsze Mówiła o czasie końca który nadejdzie. No i zbliża się Apokalipsa. Można przeczytać TAM Słowa – A NA POCZĄTKU BÓG ZNISZCZY TYCH, KTÓRZY NISZCZĄ ZIEMIĘ.
    Póki co, tu też będzie biblijny cytat – CAŁA ZIEMIA W MOCY ZŁEGO…..Czy TEGO nie widać? Każdy dzień przynosi więcej i więcej dowodów wskazujących na te szatańskie działania………. I przyjdzie wreszcie Królestwo o KTÓRE się modlimy od dawna – OJCZE NASZ……..

  2. Jackowski ? To ten sam, co mówił że epidemia koronawirusa wygaśnie w kwietniu ? Ten sam co w trakcie Ukraińskiego majdanu mówił, że nic on nie przyniesie i skończy się szybko ? Kończ waść, wstydu oszczędź…

    • Jackowski jest idiotą, szumnie nazywający swoje działania „przepowiadaniem przyszłości”. Osobiście odwiedziłem jego transmisję (około maja 2019) kiedy to zapowiedział że w ciągu dwóch miesięcy wydarzy się coś co wyjaśni jego wizję. Wizja ta, czy raczej najzwyklejsze kłamstwo, przedstawiała według Jackowskiego tłumy ludzi przed sklepami, kupujących „jakieś buteleczki”. Wiele osób z automatu uznało że jest to zapowiedź katastrofy na skalę tej w Czarnobylu, kiedy to w PRL zaczęto rozdawanie płynu Lugola, aby zapobiec chorobom popromiennym. Ale to kłamstwo. Zwykle nie wyrażam się tak o osobach starszych które bardzo szanuję, ale Jackowski jest wyjątkiem. To po prostu stary ramol, rozpływający się nad tym, jakie dobre było życie w komunie, miał pewnie sen ze wspomnieniami tamtych wydarzeń, i uznał że to dobry sposób na realizację jego planu. A plan ten jest taki, aby stworzyć CHOLERNĄ SEKTĘ! Zaskarbia sobie zaufanie ludzi, opowiadając im bajeczki, a oni coraz bardziej zaczynają ufać jemu, a nie rządom. Jeśli prezydent nie zainterweniuje, Jackowski, kiedy osiągnie dostateczną liczbę omamionych osób, wmówi im że trzeba dokonać zamachu stanu, bo prezydent zrobi coś potwornego! LUDZIE! OGARNIJCIE SIĘ, PRZEJRZYJCIE NA OCZY!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ