Jasnowidz Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski kolejny raz wstrząsnął opinią publiczną. W transmisji na żywo mogliśmy dostrzec u niego szkliste oczy, podczas gdy opowiadał o swoich przerażających odczuciach. Dlatego też, może to sugerować, że Jackowski jest pewien swojej wizji i z trudem powstrzymał łzy w strachu przed tym, co wkrótce ma się wydarzyć.

Jasnowidz Jackowski w swoich myślach zobaczył coś strasznego

Na początku transmisji Krzysztof Jackowski nawiązał do swoich ostatnich wizji i przeczuciu o trzech prowokacjach na świecie. To już dało wyraźny sygnał, że ma nam do przekazania coś naprawdę strasznego. Wszystkim w głowach z pewnością zaczęła świtać III wojna światowa, czego obserwatorzy jego transmisji na żywo dali znać w komentarzach.

Mamy pierwszą prowokację (…) Wybuch, który miał miejsce w Libanie w mojej ocenie był sprowokowany. W mojej ocenie to był zamach – zaszokował wszystkich zgromadzonych Krzysztof Jackowski.

To jednak nie jedyna rzecz, jaką Jasnowidz Jackowski miał do przekazania. Dlatego pociągnął ten wątek w kierunku, w którym można było się spodziewać. Wyglądał z pewnością na pewnego siebie, co może szczególnie przerażać. Czy rzeczywiście na naszych oczach zaczyna spełniać się jego scenariusz, jakim jest III wojna światowa?

ZOBACZ TAKŻE: Nagranie z Białorusi podbija Internet. Dostrzeżono na nim kilka niepasujących elementów

Drodzy Państwo w mojej ocenie i w moim poczuciu jest to jedna z moich zapowiadanych prowokacji. Pierwsza poważna prowokacja, która dzięki Bogu nie została podjęta – wyjawił tajemniczo jasnowidz z Człuchowa.

Świat w obliczu III wojny światowej?

Dalej był jeszcze bardziej przerażający, a jego głos jakby się łamał. Przyznał, że dostrzega dziwne ruchu militarne Stanów Zjednoczonych w Europie, a także podejrzaną pandemię koronawirusa.

Cała sytuacja na świecie jest napięta (…) Być może świat do czegoś się szykuje (…) Jestem przekonany w moim poczuciu, że Prezydent Libanu i Hezbollah chcą szybko załagodzić sytuację przed swoim narodem, że jest to przypadek i nikt z zewnątrz nic tu nie zrobił – kontynuował Krzysztof Jackowski.

Co to może oznaczać? Czy rzeczywiście, ktoś chciał sprowokować Liban i Izrael do rozpoczęcia konfliktu? Zdaje się, że to sugeruje Jasnowidz Jackowski, co potwierdza także dalsza część jego wypowiedzi.

POPULARNE TERAZ: Mocna wypowiedź Władimira Putina. Świat będzie przyglądał się jego działaniom?

Takie wywiady, jak amerykański, czy Mosad myślę, że w tak ważnym punkcie dla Izraela, jakim jest Liban doskonale wiedzą, co kryje się pod każdym kamieniem w tym Państwie. Nie ma tutaj dyskusji. Na pewno Mosad doskonale wiedział, co mieści się w tym miejscu, które wybuchło – snuje swoją teorię Krzysztof Jackowski.

Wiele osób nie dowierza w słowa jasnowidza. Wielu jest jednak przerażonych. Wydaje się, że Jackowski swoimi słowami wywołał olbrzymie poruszenie w Internecie. A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czy podzielacie odczucia słynnego jasnowidza, który zdawał się sugerować, że III wojna światowa zbliża się nieubłaganie?

Zobacz również: