Nowy program TVP info

Władze stacji TVP Info nie próżnują i szukają kolejnych sposobów, by polepszyć i tak szybującą w górę oglądalność. Jednym z nich może okazać się program „W kontrze”, który wczoraj pojawił się w porannej ramówce Telewizji Polskiej. Nie wszystkim jednak podobają się jego gospodarze. Zwłaszcza jedna z osób budzi, nazwijmy to skrajne emocje.

Różne komentarze po emisji „W kontrze” na antenie TVP Info

Dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, Jarosław Olechowski przyznał w rozmowie z portalem Wirtualne Media, że póki co, nie wiadomo, czy „W kontrze” na stałe zadomowi się w ramówce TVP Info.

Testujemy ten nowy format w czasie urlopu Michała Rachonia. Jeżeli zostanie dobrze przyjęty przez widzów, to „W kontrze” będzie emitowane w soboty i niedziele jako dopełnienie weekendowego pasma – zdradził dyrektor TAI.

Program ten wczoraj po raz pierwszy pojawił się na antenie TVP Info. Od razu też wywołał różne emocje. Jego gospodarzami zostali Magdalena Ogórek oraz Jarosław Jakimowicz, który z pewnością znany jest ze swojego ciętego, niezbyt parlamentarnego języka. Dlatego też, to właśnie w drugą z osób uderzają Internauci w mediach społecznościowych.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wypłynęło przerażające nagranie wideo z Białorusi. Obserwatorzy dostrzegli coś zagadkowego

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Nowy program TVP INFO ❤️ W KONTRZE ‼️od poniedziałku do piątku codziennie 7.10 😃 #jakimowicz #Ogórek #magdalenaogórek #tvpinfo

Post udostępniony przez Jarosław Jakimowicz (@jaroslaw.jakimowicz)

Jarosław Jakimowicz pamiętany jest przez Internautów z jego występu w studio „Skandaliści”. Dlatego, że jakiś czas temu w programie Agnieszki Gozdyry doszło do poważnej awantury słownej. Jarosław Jakimowicz nie ma co ukrywać, posunął się o jeden krok za daleko.

Program „W kontrze” ma być emitowany póki co, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7:12 – 8:00. Jego przyszłość wyjaśni się z pewnością po powrocie Michała Rachonia z urlopu. Wówczas dowiemy się, czy Magdalena Ogórek do spółki z Jarosławem Jakimowiczem na stałe zadomowią się w ramówce TVP Info.

ZOBACZ TAKŻE: Sasin i Morawiecki gwoździem do trumny polskiego górnictwa? To pismo nie pozostawia złudzeń

Zobacz również: