WARSZAWA: Groził, że zabije byłą partnerkę i z nikim innym nie będzie oprócz niego

0

Wolscy policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę podejrzanego o próbę zabójstwa swojej partnerki. Zaledwie kilku godzin potrzebowali funkcjonariusze, aby sprawca tego przestępstwa trafił za kratki. Rafał K. usłyszał już zarzut. Sąd zdecydował o tymczasowym areszcie. Może grozić mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Policjantów zawiadomiła kobieta, która została pobita i zaatakowana nożem. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce i ustalili okoliczności zajścia. Z ustaleń wynika, że kobieta otworzyła drzwi już byłemu partnerowi z którym rozstała się kilka dni wcześniej. Mężczyzna awanturował się i wykrzykiwał, że zabije ją i z nikim innym nie będzie oprócz niego.

Bił ją i kopał po całym ciele. Kiedy pokrzywdzona leżała na ziemi, chwycił za nóż kuchenny, zadał jej kilka ciosów nożem powodując poważne obrażenia ciała po czym uciekł. Kobieta trafiła do szpitala, policjanci rozpoczęli poszukiwania 30-latka.

Tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali Rafała K. podejrzewanego o usiłowanie zabójstwa. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Sprawą natychmiast zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego, w prokuraturze rejonowej usłyszał on zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd zdecydował o jego areszcie na trzy miesiące. Za to przestępstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

KSP

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ