LG przedstawia pralki z technologią True Steam, nową kategorię suszarek, a także innowacyjny LG Styler – unikalne urządzenie, które za pomocą pary dba o Twoje ubrania. Nowe rozwiązania zapewniają doskonałą efektywność, a także pomagają oszczędzić czas i przestrzeń, zmniejszyć koszty i zadbać o zdrowie.

Szybko, stylowo, bez wysiłku

Styl to coś więcej, niż umiejętność dobierania kolorów i wzorów ubrań – styl to sposób, w jaki wygląda i działa wszystko, czym się otaczamy. LG przedstawia pralki wyposażone w technologię True Steam, które nie tylko są przykładem najwyższej klasy wzornictwa przemysłowego, ale też oferują funkcje doskonale odpowiadające współczesnemu stylowi życia. Pralki z generatorem pary True Steam pozwalają osiągnąć doskonałe rezultaty prania oraz idealną miękkość i puszystość ubrań bez wykorzystania środków chemicznych, a jednocześnie para wodna usuwa z nich ponad 99% alergenów, dbając o nasze zdrowie. Jest to możliwe dzięki niezwykłym właściwościom pary: jej cząsteczki są znacznie mniejsze od cząstek wody w stanie ciekłym doskonale penetrując materiał, a wysoka temperatura niszczy bakterie.

Styl najbardziej widać w szczegółach. Od chwili, kiedy zaczniesz używać  pralek LG z generatorem pary True Steam twój wygląd będzie bez skazy, bo podczas prania para likwiduje również drobne zagniecenia co sprawia, że ubrania zawsze będą wyglądać perfekcyjnie.

Koniec z rozwieszaniem

Sznury suszącego się prania wyglądają malowniczo wśród wąskich uliczek uroczych, śródziemnomorskich miasteczek, ale w mieszkaniu lub na balkonie mokre ubrania sprawiają same problemy. Nie tylko zajmują miejsce i niszczą kompozycję wnętrza, ale też powodują że w domu utrzymuje się nieprzyjemna i niezdrowa wilgoć, która może prowadzić nawet do rozwoju pleśni. LG wprowadza do sprzedaży samodzielne suszarki, które będą doskonałym uzupełnieniem pralki, zwiększając komfort życia. Nowe suszarki LG można stawiać na pralkach, dzięki czemu urządzenie nie zajmie dodatkowego miejsca i stworzy spójny stylistycznie zestaw, podczas gdy tradycyjne stojaki na pranie potrafią zająć pół łazienki, a do tego nie wyglądają zbyt reprezentacyjnie. Oprócz miejsca zyskasz też więcej wolnego czasu, który zamiast na rozwieszanie prania będziesz mógł poświęcić na relaks. Powierzając swoje najlepsze ubrania suszarkom LG możesz być pewny, że będą potraktowane w wyjątkowy sposób. Materiał jest dodatkowo czyszczony z alergenów, pozbawiany zagnieceń oraz zmiękczany – wszystko to bez użycia środków chemicznych, z wykorzystaniem powstającej w trakcie suszenia pary. Jeśli będziesz chciał popatrzeć na pranie powiewające na wietrze, przejedź się do Włoch albo Hiszpanii – w domu po prostu otwórz suszarkę LG i wyjmij z niej suche i pachnące ubrania.

Magiczna szafa

Lubimy zakładać czyste i pachnące rzeczy, które niedawno zostały uprane i wysuszone. Co jednak z rzeczami, które nie są brudne, ale nie nadają się do założenia na przykład dlatego, że są pogniecione, albo przeszły jakimś intensywnym zapachem? Odpowiedzią LG jest Styler, urządzenie, które dzięki technologii True Steam może w ciągu 30 minut gruntownie odświeżyć używane ubranie. To jednak nie koniec jego możliwości. Kiedy wrócisz ze spaceru, podczas którego złapał cię deszcz, wystarczy że włożysz je do Stylera – już po chwili będą suche. Przesiąknięte zapachem papierosów po wizycie w klubie koszule po pobycie we wnętrzu Stylera z powrotem będą nadawały się do noszenia przy niepalących bliskich. Gorąca para z generatora True Steam w połączeniu ze specjalnie dobranymi wibracjami sprawia, że wyjęte ze Stylera rzeczy wyglądają i pachną świeżo, zagniecenia są rozprostowane, a oprócz tego ubrania są oczyszczone z 99,9% alergenów, w tym bakterii.

Więcej informacji nt. technologii TrueSteam znajduje się na stronie LG:

https://www.lg.com/pl/steamwashingmachine

Zobacz również: