19-letni mężczyzna z Afganistanu został skazany za gwałt na nieletniej dziewczynie w Västervik. Podczas gwałtu dziewczyna płakała i prosiła go, by przestał. Ale wtedy tylko Mohamed odpowiedział: „To jest impreza” i nadal ją penetrował.

17 listopada 2017 roku, Mohamed, który twierdzi, że urodził się w 1998 roku, zaprosił trzy osoby na przyjęcie urodzinowe w swoim mieszkaniu w Västervik. Podczas imprezy zgwałcił nieletnią dziewczynę.

Mohamed twierdził, że stosunek był dobrowolny z obu stron. Ale ​​świadkowie i dowody obalają jego obronę – napisała gazeta Västerviks.

Dziewczyna, która stała się ofiarą Mohameda nigdy wcześniej go nie spotkała, towarzyszyła swojemu przyjacielowi, który zabrała ją do Mohameda, aby świętować jego urodziny w domu do Afganistanu,.

W czasie urodzin wszyscy pili bardzo dużo. Dziewczyna powiedziała policji, że w pewnym momencie Mohamed złapał ją za szyję i poprowadził do sypialni, gdzie została zgwałcona. Mohamed pchnął ją na łóżku, zdjął z niej ubranie, i wepchnął jej palce w pochwę, a potem i zmusił ją do seksu. oralnego Następnie użył siły i zmusił dziewczynę do stosunku pochwowego wbrew jej woli. Podczas gwałtu dziewczynka płakała i wiele razy prosiła: – Nie, przestań!

Gwałciciel odpowiedział: – To impreza. – i nadal ją penetrował.

Wtedy do pokoju wszedł chłopak dziewczyny i zapalił lampę.  Pomyślała, że ​​zostanie uratowana, ale nagle lampa zgasła a drzwi zostały zamknięte. Potem Mohamed obrócił ją na brzuch i kontynuował gwałt.

Gdy dziewczyna opuściła mieszkanie powiedziała swojej mamie i co się stało, a ta zgłosiła gwałt policji.

Z danych szwedzkiej komisji ds. migracji wynika, że ​​w listopadzie 2013 roku Mohamed ubiegał się o azyl jako „dziecko uchodźca”. We wrześniu 2014 r. uzyskał zezwolenie na pobyt stały. Dokumenty wskazują, że jest on obywatelem Afganistanu. Mohamed poinformował Zarząd Migracji, że urodził się w Pakistanie, a jego rodzina mieszka tam i że przez całe życie nie mieszkał w Afganistanie. Mohamed należy do mniejszościowej grupy hazarów i jest szyickim muzułmaninem.

Mohamed został skazany przez Sąd Rejonowy w Kalmarze na rok i cztery miesiące więzienia, a także deportację. Ponadto zapłaci 100 000 euro odszkodowania dziewczynie.

sev